Zoeva

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. március 16.

Kategória:   Ecsetek

Szintetikus ecset folyékony termékekhez, használható kontúrozáshoz, világosításhoz, illetve korrektor eldologzásához a szem és az orr környékén.

rekag

2015. március 6.

Szem alatt, korrektor eldolgozásához használom és bizony tökéletes munkát végez. Eddig ezen a részen lapos alapozóecsetet használtam, de ég és föld a különbség a Zoeva javára. A lapos ecsetnél még ujjal bele kellett ütögetnem a bőrbe a korrektort, mert csak eloszlatta, de nem dolgozta bele. A Zoeva gyönyörűen beledolgozza a bőrbe a korrektort, tökéletesen illeszkedik a formája a szem alatti területhez, hibátlan lesz vele a végeredmény. A Zoeva webshopjában nem találtam ezt a 111-es ecsetet, ezért egy másik honlapról rendeltem (maquillalia.com), ráadásul 50€ felett ingyen szállítanak, és kb. 5 munkanap alatt megjött a rendelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.