Zoeva

Ár:   €240   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   €240
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál

Professzionális ecsetkészlet, sminkes táskával, gyönyörű rozé-arany, fekete színben.

30 darab ecset amiből 15 db arcra való, 15 db pedig szemre.

lulley93

2018. június 7.

Nekem a Vol. 2 van meg (nude - rose golden), es egyszeruen elkepesztoen csodalatosak. Megvan ugyanebbol a szettbol a kremkonturhoz valo ecset, azt is imadtam, ugyhogy ezt meg kellett venni. Meg nem probaltam az osszes ecsetet, de mar kimostam oket, es mindegyik nagyon-nagyon puha, amikkel pedig dolgoztam is, tokeletesen hasznalhatok. Nem olcso, de szettben sokkal olcsobb, mintha egyenkent vennenk meg ezt a 30-at, raadasul a Zoeva azert nem a legdragabb, a Sigma ecseteim dragabbak voltak. Aki szeretne egy olyan szettet, amiben szinte minden megtalalhato, es hosszu tavu befektetesnek szanja, annak kotelezo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Nitu123

2017. augusztus 16.

Amikor elkezdtem professzionális ecsetkészletet keresni, egyből szerelem volt első látásra!!! Mindenképp jól döntöttem, amikor rájuk esett a választásom. Szépen lehet velük dolgozni, csajos a külseje és nem hullik belőle a szőr, max. 5 szál eshetett ki összesen, pedig már 1 éve használom és nagyon sokat tisztítom őket. Nagyon elégedett vagyok vele, jó minőségű, igaz drágának véltem, amikor rendeltem, de megszolgálja az árát. Egyszerűen imádom! :) 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

juditviktoria

2017. január 26.

Amióta megvettem nem tudok betelni vele :) Volt már jó pár darab Zoeva ecsetem de ez a készlet viszi a pálmát!Egyszerűen gyönyörűek az ecsetek és a táska is!Szépen lehet velük dolgozni hozzák a várva várt minőséget :) Nagyon örülök hogy be tudtam szerezni!Minden sminkesnek csak ajánlani tudom,hatalmas segítség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.