Zoeva

Ár:   €62   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 15 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   €62
Kiszerelés:   3 x 15 g

Gyűjtői doboz, mely 3 szemhéjpúder palettát tartalmaz

Utazó méretű paletták. 18 db árnyalattal. 3 paletta 3 x 6 színnel.

A box tartalma:

• Caramel Melange Paletta
  • Blanc Fusion Paletta
  • Cocoa Blend Paletta

Vicus

2019. január 5.

Karácsonyra kaptam ezt a csodát és imádom. Gyönyörű már maga a doboz is, hát még a beltartalom. Külön a paletták csomagolása is csodás. Minőségük is kifogástalan, nem porolnak, jól satírozhatóak, krémesek, pigmentáltak. Mikor ezeket a palettákat használom, mindig lerövidül a reggeli sminkelés ideje, mert egyszerűen sokkal könnyebb felvinni őket, mint a többi szemhéjpúderemet. Színvilágát tekintve a Cocoa Blend áll hozzám legközelebb, legmesszebb pedig a Blanc Fusion, de még az utóbbit is nagyon kedvelem. Egyetlen hátrányként azt tudnám megemlíteni, hogy van egy-két nagyon hasonló natúr színárnyalat, amelyik mindhárom palettában megtalálható. Ugyanakkor emiatt tökéletes utazáshoz bármelyik paletta, mert egy komplett nappali vagy esti smink elkészíthető bármelyikkel. Összefoglalva, ajánlom mindenkinek ezt a szépséget, sminkkedvelőknek már maga a doboz és a paletták nézegetése is külön öröm, hát még használni. Néha szokott akciós is lenni, aki teheti és közel áll hozzá az ilyen meleg tónusú színvilág, csapjon le rá és szerintem nem fog csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Erina

2019. január 4.

Férjem lepett meg vele a házassági évfordulónkra. Gyönyörű a külső, csodás a belső. Pigmentált és fantasztikus színek, könnyű vele sminkelni, millió kombináció, remek tartósság. Lemosni is egy pillanat. Nem porzik, nem kenődik, este ugyan ott van, ahová reggel feltettem, és nagyon könnyű állag. Mintha ott sem lenne. Imádom!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

fairynorah

2016. december 30.

A párom meglepett vele karácsonyra *-* Gyönyörű a doboz, a csomagolás. A 3 paletta együtt gyakorlatilag mindent lehetővé tesz: hétköznapi,alkalmi smink egyaránt készíthető vele szerintem- azoknak,akiknek ezek a színek a gyengéi (nude színek, bronz,arany, lazac...lilák...igazi bonbonszínek. Kék-zöld-szürke-fekete nincs /tiszta fekete nincs, nagyon sötét barna-lila van,tehát füstös sminkhez is jó/) A színek gyönyörűek,pigmentáltak, most jöttem rá, hogy szinte az eddigi összes szemhéjpúderemtől levonhatnék egy csillagot,annyival jobb ez, mint azok :))
A hétköznapi rohanós hétköznap reggelekre ez a dobozos kivitelezés nem a legcélszerübb: ki a dobozból, majd a papír csomagolásból,vissza a csomagolásba,majd a dobozba (ami még egy papír héjat is kapott....:D) szóval vagy kint hagyja az ember kéznél a legtöbbet használt darabot, vagy elhajítja a doboz rendszert, vagy csak ráérős alkalmakkor veszi elő...:) Ezért nem vonok le pontot, hisz a szett ennyivel több a 3 "sima" palettánál :)
Ezek után muszáj leszek valamilyen ecsetet is beszerezni tőlük *-*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Ezek után muszáj leszek valamilyen ecsetet is beszerezni tőlük *-*