Zoeva

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 0,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fancsisz, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   $19
Kiszerelés:   6 x 0,6 g

Soft Sun limitált kiadás

6 árnyalatot tartalmazó utazó méretű szemhéjpúder paletta. 3 matt és 3 arany, beige, és rózsás árnyalat található meg benne, az igazi napcsókolta, ragyogó hatásért.

Új - 3500Ft - Zoeva Soft Sun Voyager Palette
Ár: 3500 Ft , Eladó: Vicus
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta (915.-) /Foxpost (999.-)

galivali

2020. július 9.

Gyönyörűek a színek, könnyű vele dolgozni. Jól satírozható, puha, jól kombinálható, csodás színek. A matt színek egyáltalán nem porolnak, de a csillámosak is csak kis mértékben. Alapozóval használom, így kibír nálam 6 órát. Egy álom ez a paletta, nyáron csak ezt használom. A tokja is szép, strapabíró. A tükör nekem kicsit hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.