Zoeva

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18,8 x 11,6 x 1,0 cm   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2016. július 20.

Ár:   €35
Kiszerelés:   18,8 x 11,6 x 1,0 cm

15 gyönyörű,szuper pigmentált szemhéjfesték.

10 matt és 5 csillámló meleg árnyalatú színnel.

Dortya

2019. február 2.

A színek pigmentáltak, az esti sminkeken keresztül mindennapi núd szemhéjfestéshez használható színek is vannak benne. A csillámosak nem potyognak, a mattok szintén szépen a helyükön maradnak. Nagyon jól eldolgozhatóak a termékek. Ha valaki egy szép, meleg, núd, mégsem unalmas palettára vágyik, akkor ez a tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

fanniblue

2018. október 16.

UP: Időközben a Kedvenc palettámmá vált ez a darab! -pedig rengeteg van, általában magas minőségűek, de ez a paletta helyettesíthetetlen lenne! Magamra és modellekre, vendégekre is kiválóan alkalmazható, nagyon megéri!

A kedvenc nude palettámmá vált ez a darab :) Első Zoeva palettám, de nem az utolsó. Ár-érték arányban brutálisan jó ez a márka, sőt megkockáztatom, hogy ez a legjobb szemhéjpúder formula amit eddig használtam :) Nem porolnak színek, a fényesebbeknek kifejezetten puha állaguk van, rendkívül jól eldolgozhatóak. A fényeseket itt is ujjal szoktam felvinni, de ezeket felveszi az ecset is. Nem koptak vagy potyogtak a púderek nap végére sem! -ez eddig egy másik szemhéjpúder palettánál sem fordult elő, bármilyen highend vagy sztárolt márkát próbáltam. A színek mindennaposak, nagyon kihasználhatóak a hétköznapokban, azonban lehet a pirosas lilás színekkel egy szép alkalmi sminket is készíteni.
Megvett kilóra ez a paletta :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Megvett kilóra ez a paletta :) 5*

juditviktoria

2016. november 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát,jól kombinálható színek,könnyen satírozható,tartós és nem utolsó sorban megfizethető!
Amúgy is nagy rajongója vagyok a Zoeva márkának,sok ecsetem van tőlük és különböző tartozékok és kíváncsi voltam hogy ugyanolyan minőséget hoz e a sminkben is.Nem csalódtam,csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.