Zoya

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zoya Körömlakkok
Ár: 3900 egyben , Eladó: Myrtle
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta,foxi
Zoya Kerry körömlakk
Ár: 1000 Ft , Eladó: malvada
Állapot: sosem használt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

bettina28

2018. október 24.

Egyetlen egy lakkom volt a márkától, de szerintem valami gond lehetett vele mert elég fura volt az állaga. Összeállt trutyis volt, viszont arra következtetek hogy hibás lehetett, főleg az itt olvasott vélemények alapján. Mindenesetre több próbát nem tervezek tenni a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

babajaga

2018. április 15.

Azt hiszem kb. minden markaju lakkot kiprobaltam mar, ideertve a nagyon dragat es a nagyon olcsot is. Aztan vettem egy zoyat es kidobtam minden mast. Nekem minimum 4-5 napig tartanak pattogzas nelkul, pedig kezzel mosogatok es allandoan gepelek. Semelyik lakkom nem tartott 1-2 napnal tovabb. Ezeket azert mosom le, mert egy het utan mar unom es mas szint akarok felkenni. Nem hasznalok se base, se fedo lakkot, csak 2 retegben ezt viszem fel. A koromlakk lemosojuk olyan jo illatu, hogy allandoan az ujjaimat szagolgatom:) Nekem nagyon bejon a vekony ecset, pikk-pakk lehet vele dolgozni es pontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

CzFru

2017. január 20.

Három, ritkább és talán a legkülönlegesebbekből valóak vannak meg. Tartósság szuper, szín szuper, talán picit folyós, de én tudom kezelni, és az ecsetét is kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

estokani

2015. szeptember 7.

Két árnyalatom van Sailor (majdnemfekete sötétkék) és egy Tickled Tilda (fűzöld). Egyiktől sem vagyok elájulva de a kék a gyengébb láncszem. Ennyi pénzért sokkal többet várok. Színben bármelyik GoldenRose hozza ezeket és tartósságra is. 2 nap után pattannak meg a végeken. Inkább gyűjtök PP-ra vagy veszek helyette olcsóbbat, mert nem hiszem, hogy lesz 3. árnyalat is belőle. Ja és nagyon hamar sűrűsödnek, alig használtam és kellett higítanom. Most, hogy ez eszembe jut mégse 3 inkább csak 2 csillag. Kevés lakkban csalódom, de ők olyanok sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

miri77

2015. február 9.

Hát itt most én leszek az, aki lehúzza az átlagot. Két színben vettem meg ( azóta már el is adtam őket), a Livingstont és a Purityt próbáltam ki, de pár használat után úgy döntöttem, hogy túladok rajtuk. Az ecsetük borzalmas volt, nagyon vékony kicsi ecsetük van, és én nem igazán preferálom ezt a fajta kialakítást. Sokkal nehezebb dolgozni velük, tovább tart a lakkozás, és kézügyesség hiányában borzalmas lesz a végeredmény ( én itt most a bal kézzel való lakkozásra gondolok, mivel jobb kezes vagyok). Nekem mindkét szín csíkozódott, és a sötétebb árnyalat is csak a 2. rétegben fedett normálisan, pedig van 1-2 olyan lakkom, ami már 1 rétegben rendesen takar (hasonló árkategóriában persze), a fehérből pedig 3-4 réteget is fel kellett kennem, hogy elviselhető legyen a végeredmény. A másik gondom a tartósságával volt, ugyanis a 2. napon kivétel nélkül megpattantak a körmeimen. Szerintem ilyen árért illene tovább bírniuk. Hogy valami pozitívumot is mondjak, a száradási idő átlagos, és az összetevői szépek. Ezért adok 2 csillagot neki. Csak az vígasztal valamennyire, hogy nem teljes áron, hanem 50%-os kedvezménnyel jutottam hozzájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

lumiukko

2014. december 25.

Dream boldog tulajdonosa vagyok, már régi kiszemelt volt. Az állaga pont olyan, amilyennek szeretem, könnyű vele bánni. Nekem 2 közepes rétegben megfelelően is fed, a száradása viszonylag gyors. Szerencsére könnyű észrevétlenül javítani (akár a lepattogást) a holo hatásnak hála, úgyhogy hálás egy lakk. Sokkal tartósabbnak ez sem bizonyult nálam más lakkokhoz képest (minden lepattog rólam hamar), de 2 napig vállalható volt az állapota javítás nélkül. Fedőlakk elkél rá a fényesség miatt. Nagyon megszerettem, különleges, gyönyörű, a minősége pedig van olyan, hogy kedvet kaptam a márka más lakkjaihoz is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

bandita

2014. november 20.

Befejeződött a csodás pasztellsárga után folytatott több, mint egy évig tartó hajszám!
50 %-os áron sikerült megrendelnem a Nailland-től a Brooklyn árnyalatot, és pontosan úgy néz ki, mint ahogyan én azt szeretni szoktam: halvány, gyöngyházfényű, pici aranyfénnyel dúsított sárga.
Tökéletesen fed, és hibátlanul teríthető. Nem túl gyors száradású, de annyira kellemes a színe, hogy muszáj imádni érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

profectuscat

2014. október 25.

update:
már 5 lakkom van tőlük.. Rebel, Dillon, Hudson, Blaze és Dream.
Melyiket szeretem jobban? melyiknek jobb a minősége? erre nem lehet választ adni :) mindegyik gyönyörő, jó minőségű lakk. De mindegyik lassan szárad, és mindegyiknél gyakorlat kell, hogy egységesen fel lehessen kenni. Viszonylag gyors kenést igényel, mert kenés közben elkezd nyálkásodni/nyúlni... 2 vagy 3 rétegben viszem fel a tökéletes fedésért. A Blaze és Dreamre (szerintem) tilos fedőlakkot rakni. A pelyhek holozását tompítja, és a lakk színét is módosítja kicsit illetve gyönyörű fényesre szárad alapból. A Dillon, Hudson éa Rebelre kell fedőlakk, hogy az aranyos csillámok előjöjjenek.

Drága, bizony... de ilyen gyönyörű lakkokat más márkánál még nem láttam. Na jó, ezután/előtt a Picture Polish és a Dance Legend ami szóba jöhet.

Zoya szerelem.. Nekem a 2014 tavaszi kollekció a kedvencem, 3 lakkom van ebből. Lenyűgözőek! Ezek az arany-ezüst apró csillámok, az egyébként gyönyörű színű lakkokban mesések! :)
Egyetlen bajom velük, hogy kegyetlen lassan száradnak... Elvárom egy ilyen drága lakknal, hogy ne 1 óra legyen a teljes száradasi ideje egy 3ezres lakknak. Márpedig nem csak en tapasztaltam ezt a blogos világban is van ra példa aki szinten ezt tapasztalta. Máskülönben nagyon tartós, de sajnos csak annyira tartós, mint a 370 Ft-os Moyra lakkjaim(20x db lakk tehát tudom mivel hasonlítom össze). De ezek a színek, ez a szemet gyönyörködtető arany-ezüst ráadás nagyon megéri nekem a plusz pénzt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

update:
már 5 lakkom van tőlük.. Rebel, Dillon, Hudson, Blaze és Dream.

LenAdam

2014. szeptember 27.

Kicsit csalódtam benne. 3 lakkot vettem akciósan még a Naillandnél. Nekem a 3000 ft sok egyetlen lakkért, de ha eldobom tőle az agyam, akkor egyefene. Hát tőlük nem volt meg ez a hatás. Kétlem, hogy pont 3 selejtet fogtam volna ki kapásból. Szépek a színek, sőt gyönyörűek, de nekem 3 rétegben fednek. A rendelés előtt rájuk kerestem és nálam a körömlakkozásban sokkal jártasabb bloggerináknál is kellett a 3 réteg. Tudom, minek vettem akkor meg... De azok a színek és mégis Zoya és féláron volt... :P A tartósságuk sem az igazi. Gyorsan megkopnak a körömvégeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

BlankaGroom

2014. szeptember 15.

Elég nagyot csalódtam a márkában, igaz még csak 1 lakkom van tőlük, de pár nap alatt nekem teljesen kifakult a szín a körmeimen. Először azt gondoltam, hogy a seche fedőlakkot nem bírja, ezért a következő alkalommal fedőlakk nélkül próbáltam, de így sem lett sokkal jobb a helyzet, ráadásul elég hamar elkezdett lepattogni.
Csak a gyönyörű színe miatt (amit ugye nem élvezhetek túl sokáig) kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol