Zuii

Ár:   7 095 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melike_0817, Módosítva: 2013. április 2.

Ár:   7 095 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Zuii Organic selymesen kenhető növényi ajakrúzsok hosszantartó hatást és gyönyörű sminket biztosítanak, az értékes összetevők - jojoba, napraforgó és aloevera - egyúttal nyugtatják és hidratálják is az ajkakat.

raffaiadri

2016. október 17.

Jó pár árnyalat van még belőle. Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat. Hidratál, tartós, szép, pigmentált színek. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

hopihe11

2015. november 27.

Primrose árnyalat van meg, szép a színe, tartós és egyenletesen kopik. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

AnitaHorvath

2015. március 5.

Nekem a Sheer Peach árnyalat van meg. Én nagyon szeretem ezt a rúzst, mert sokáig kitart, nem kenődik el, és a számat sem szárítja ki. Nekem semmi bajom az illatával, szerintem tipikus rúzs illata van. Az összetevőit és minőségét tekintve szerintem teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

MakeupPorn

2014. november 7.

A "Cashmere" mályvás árnyalatra tettem szert,vannak ebben az árkategóriában sokkal szebb rúzsok is.Krémes,ecset nélkül is könnyen felvihető.A legnagyobb negatívuma hogy rettenetesen szúrós az illata,amit én kellemetlennek tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology