1111

Regisztráció dátuma: 2020. február 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Image Skincare The Max Stem Cell Cleanser

Image Skincare The Max Stem Cell Cleanser
2020. szeptember 7.

Nekem ez a lemosó csodálatos. Egyáltalán nem szárít, nagyon jó érzés használni és mégis tökéletesen tisztít.
Anyukamtol kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg, és valószínű, hogy nem is fogom, de csak azért mert lemosóknál inkább az olcsóbb kategóriát preferálom.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2020. szeptember 7.

Nem rossz, én reggelre használom egy géles hidratálóba keverve. Elsőre engem csípett amikor magában vittem fel, plusz szerintem túl sok kell belőle ahhoz, hogy az egész arcomon eloszlassam magában. Így viszont nekem jól működik, bár drasztikus hatását -ellentétben más C-vitaminos szérumokkal nem látom.
Meg fogom próbálni újra magában felvinni, hátha mostmár jobban tolerálja a bőröm így, hogy hozzászokott.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2020. augusztus 29.

Egy teljes tubust elhasználtam, vegyesek az érzéseim.
Előnyök:
- Nem szárítja a bőröm, kicsit hidratál is
- Jó védelmet nyújt
- Aránylag könnyen fel lehet vinni az arcra
Hátrányok:
- Annak ellenére, hogy száraz a bőröm, és egyáltalán nem bánom ha nem lesz matt az arcom ez annyira zsíros, már-már tocsogós bőrképet adott, hogy nem tudtam használni ha számít, hogy hogy nézek ki
- Ez is csípi a szemem, bár nagyon vigyáztam rá, hogy ne kerüljön bele (néha sikerült, néha nem)
- Amikor kb. A tubus 3/4-enel jártam egyszer kinyomáskor a fehér krém mellé valami furcsa sárga olajos lé is kijött, de ezután már mindig felráztam, így nem volt gond, szóval ez nem nagy probléma.
Tehát számomra ez nem egy rossz termék, de ujravenni sem fogom, olyan közepes.