1111

Regisztráció dátuma: 2020. február 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner
2020. december 6.

Körülbelül egy hete használom. Tényleg nagyon sűrű állaga van egy tonikhoz képest, így akár egy szérumnak is elmegy, ami csodalatos, tekintve, hogy mennyibe kerülnek a hyaluronos szérumok, és mekkora mennyiség van bennük. Egyelőre nagyon szép bőrképet kapok, majd jövök updatelni, hogy hosszú távon milyen eredményt hoz.
Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Update: Elfogyott. Időközben anyukám is elkezdte használni, így kettőnknek 9 hónapig volt elég, már meg is vettük a következőt. Továbbra is azt gondolom, hogy megéri az árát. Amire nekem figyelnem kellett a használata során, hogy ha egy-két cseppnél többet vittem fel, egyáltalán nem működött jól a többi lépéssel a rutinomban, bár ez inkább pozitívum, mivel így csak mégtovább elég. Illetve elég koncentrált, emiatt úgy vált be a legjobban, ha vizes arcra vittem fel, vagy közvetlenül utána egy (termál)víz spray-t fújtam az arcomra.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2020. október 13.

Nagyon jó kézkrém! Jó illatú, hamar beszivodik. Hidratalo képessége erős-közepes, de mivel a kezünket gyakrabban mossuk mint az arcunkat, így nekem nem baj ha a hatása kevesebb ideig tart ki, továbbá ilyen árért tökéletes amit nyújt.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. szeptember 28.

Nekem ez olyan közepes. Nem irritál, kicsit ápol, de nem hidratál eléggé. Hagy egy furcsa réteget is a bőrömön, de nem nagyon zavaró.