abbey94

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm
2017. szeptember 5.

Még tesztelgetés alatt áll a kicsike, de már most imádom. Eddig ebayes beauty blender copykat használtam, de azok a nyomába se érnek...csodálatosan eldolgozza az alapozót és még a szárazabb korrektorokkal is megbirkózik.

Rival de Loop Hydro Aqua Spray

Rival de Loop Hydro Aqua Spray
2017. március 6.

Néhány napja barátkozom ezzel a termékkel. A szórófej tényleg kriminális, mert ha nem figyelünk rendesen arcon köpi az ember lányát :D
Maga a termék nagyon kellemes, nem irritálta az arcbőrömet, pedig igazán érzékeny bőröm van. Napjában 3-4x használom az arcomon, igazán jól felfrissíti. Kipróbáltam sminkelt arcra is, mikor a nap végén már nagy száraznak éreztem az arcomat, és úgy is kellemes hatást ért el, nem folyt el tőle az arcomon lévő smink! Megelőlegezek neki 4 csillagot :)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2017. február 2.

Szeretek kísérletezgetni különböző márkájú arctisztítókkal, de folyton visszatérek ehhez az arcradírhoz, mivel ennél még nem találtam jobbat! :) Az illata nagyon kellemes, nem túl durva. A szemcsék nagyon finomak és óvatosan tisztítják az arcbőrt, ami plusz pont hiszen elég száraz és érzékeny arcbőröm van. Nem szokott kipirosodást vagy húzódó érzetet okozni. Nagyon finom puha lesz utána az arcbőröm és nem érzem úgy, hogy egy tonna hidratálókrémet kellene rákennem, mert annyira száraz lett. Lehet, hogy egy zsírosabb, problémásabb bőrű személynek ez kevés, de aki nem rendelkezik sok bőrhibával annak nagyon tudom ajánlani.