account001

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20

Lavozon Bronze Summer Bronzosító Naptej LSF20
2021. július 16.

Nyaralás előtt kellett valami naptej,mert az előző DM-es már lejárt. A Müllerbe könnyebben el tudtam jutni, gondoltam ott is találok valamit, ami szimpatikus.
Erre esett a választás, mert azt hittem karotin van benne (kiderült, hogy nem, mindegy.).
Az állaga folyékonyabb, mint amit az ember megszokott, teljes mértékben egy lágyabb testápolóhoz tudnám hasonlítani, pontosabban inkább egy zuhanyzás közbeni testápolóhoz. Fehér foltot egyáltalán nem hagy, illetve az első egy réteg után a ragacsos érzés is elillan. Több órát voltunk napon anélkül, hogy fürödtünk volna, így lemosódni nem mosódott le, bár biztos, ami biztos, én újrakentem 2-3óránként. Több réteg után pereg, nyomaszt, de szerencsére pattanásokat egyáltalán nem okoz.
Szépen barnultam tőle, egyenletesen, hamar meglett a ,,nyári színem" , ami általában szeptember közepére alakul ki (hypofehér lány vagyok, akire mindig azt hiszik télen, hogy beteg.. ). A ruhákat szerencsére nem fogja be, így nem kell bajlódni a Vanish szappannal és a foltokkal.

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance Napvédő Krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Sun Intolerance Napvédő Krém SPF50+
2021. július 16.

Krémmánián szereztem be, így az eredeti árát nem tudom.
Kombinált bőröm van, ami így nyáron brutálisan zsírosodik, így egy könnyedebb fényvédőt kerestem. A csomagolása számomra szuper, két pumpányi bőségesen elég az arcomra&dekoltázsomra egy kenekedés alkalmával. Gyorsan beszívódik, mindenféle ragacsos érzet és fehér foltok nélkül, ami számomra elsődleges szempont volt. Több rétegben sem tapasztalom, hogy potyogna vagy kukacosodna.
Nyaralás (horgászat és fürdés) alatt is kiállta a próbát, igaz, tényleg kentem magamat rendesen. Erősen gondolkozom, hogy ezt vagy a Shiseidot vegyem-e újra, bár az ára biztosan kedvezőbb, mint vetélytársának.

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2021. július 16.

A normál verzióját használtam először, ez annál jobb, legalábbis ebben a melegben, tartósság szempontjából.
Az első rétegben nekem nem hozta azt a hosszt, amit elvártam, illetve amit beharangoztak, viszont szépen szétválasztotta a pilláimat.
A második rétegnél itt is ügyeskedni kell, hogy szép legyen és ne egy légy nézzen vissza rád a tükörből.
A tartóssága számomra okés, de csak ennek a vízálló verziónak. A lemosás nekem olajos lemosóval& utána simával néha izzasztó, emiatt elgondolkodok, hogy ha ez kifogy, akkor visszaváltok az Essencere, mert azzal nem volt ennyi probléma se tartósság, se lemosás szempontjából.