account001

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé
2020. július 11.

Reggel és este kenem vele a szemem környékét. Megfelelően hidratál, nagyon tetszik az állaga. Egy lencseszemnyi nagyság elég &néha sok is a szemem környékére.

Essence 24Ever Ink Liner

Essence 24Ever Ink Liner
2020. július 11.

Eddig az Essence liquid ink szemhéjtust használtam, de eltörtem a tetejét (fogalmam sincs, hogy hogyan). Aznapra kölcsönkaptam sógornőmtől az Ő szemhéjtusát, ami ilyen filces kivitelezésű, pikk-pakk megvoltam vele.

Ezen felbuzdulva nem a megszokott tust vettem le a polcról, hanem ezt, adok neki egy esélyt címszóval. Elsőre alig akart belőle kijönni valami, többször át kellett mennem egy-egy részen.
Második és harmadik napon pedig beindult a dolog, csodálatos fekete festék jött gondtalanul az ecsetből, egy vonal és készen is vagyok reggel. :)
Valóban kitart egész nap, nem kopik, nem kenődik el.

Amiért levonok egy csillagot: a filc része nekem túl durva, egy picikét lehetne ,,hajlékonyabb" is.

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál

Essence Bye Bye Panda Eyes! Szempillaspirál
2020. július 11.

Drogériában dolgozom , így viszonylag gyorsan hozzá tudok jutni az újdonságokhoz. Elfogyott az előző spirálom, kolléganőm mondta, hogy tegyünk már egy próbát, vegyem meg ezt. Általában az Essence spirálok bejöttek, szóval nem kellett sokáig győzködni.

Tetszik a külseje, jó fogása van festésnél. Nekem egy rétegben is gyönyörűen szuperál (a szempillám tövétől húzom felfele, miközben mozgatom jobbra -balra). Sosem szerettem a ,,műszempilla" hatásokat, ennek inkább természetesen szép a végeredménye (ennél jobban nem tudom leírni).
A kefe tökéletes nagyságú, nem keni össze a szemhéjat.

Festés után nincs pókláb effektus, egész nap kitart elkenődés vagy potyogás nélkül. :)