account001

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aveo Berry Körömlakklemosó

Aveo Berry Körömlakklemosó
2020. január 19.

Nagyon sok körömlakklemosóm volt, most van ez, először. Kellemes illata van, nem annyira szárít és a tipikus szag is gyorsabban elillan, könnyebben elviselhető.
Lehozza a lakkot probléma nélkül (1alap,2szon,1fedő), nem kell vele kínlódni.
Van egy műanyag bőrfeltolóm, amit arra használok, ha kimegyek a,, vonalból", akkor ezzel tisztítom le.
Kitettem egy kis vattapamacsra,, egy adag" lemosót, fél óra múlva is letisztította a pálcát. (a többit újra kellett,, adagolni").
Mivel nem jell belőle sok, ki fog tartani. :) újravevős

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. december 29.

Egy téglás, vöröses árnyalata van meg. A száradási ideje az átlagosnál gyorsabb, de nem mondanám még gyorsnak, viszont amiért levonok, az az élettartama. Nekem 2 nap után elkezdett a körömvégről lekopni, lepattanni, így nagy csalódás volt.
Bár lehet, hogy ez a fedőlakkom hibája volt, amit most cseréltem le, szóval majd jön az update. :)

UPDATE: másik fedőlakkal sem teljesít jobban.

Frottee Szárazsampon

Frottee Szárazsampon
2019. december 29.

A vezetőm ajánlására vettem meg, neki nagyon bevált.
Nekem nagyon kettős érzésem van vele. Jó, hogy erős nyomás van benne- de ezt tudjuk miért. A szaga irtó kellemetlen, a párom tuti, hogy a falnak fog tőle futni.
A hajtöveimet mintha picikét megemelné, illetve a zsíros hatást is eltünteti. VISZONT ki kell fésülni rendesen, hogy a fehér pontok eltűnjenek a hajamról. Az ára kedvező.