adanita

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2020. június 13.

Háááát...
Én hirtelen döntésből vettem meg ma, mivel leárazták félárra, annyit megér..

Cuki, szép meg minden, de sajnos ismét azt kell mondanom, hogy oorbitális módon túl vannak a Loeral termékek árazva a minőséghez képest ( nem az első..). Nem hozza azt a szintet, amit ezen árkategóriában kellene, sőt, az alapból fele ennyibe kerülő Catrice termékei is verik ezt a palettát.

Nagyon porzik, ezáltal nem tartós, és nem annyira pigmentáltak a bőrön a színek.
2 ezret nem sajnálok érte, de majd 5 ezerért most fognám a fejem,az biztos...

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2020. június 13.

Nem rossz kis krém, én alapvetően szeretem, formában, feszesítésben mintha lenne hatása.

Egyébként én vettem már 10 ezerért is mellfeszesítőt, és ez a töredéke, az az igazság, hogy ez semmivel nem rosszabb.. Sőt, az illata nagyon kellemes, párom is dicsérte.
Másrészt krémtől mellnagyobbítást sose várjunk ( bár nekem alapból nagyok ( D kosár), nyilván ezért nem is ez volt a célom vele, de nem is féltem emiatt hogy még nagyobbak lesznek.. :D)

Régebben használtam rendszeresebben, feszességben valóban láttam némi változást. Az illata nagyon kellemes. A krém maga masszívabb textúra, először valóban ragacsos érzetet hagy felkenés után. De én összességében szeretem.

Essence Coverstick Korrektor

Essence Coverstick Korrektor
2020. február 28.

3-as és 4-es között vacilláltam, de végül is árát tekintve, és amire én vettem, jó.

Én ezt nem alap korrektornak, inkább olyan "bedobom a táskámba, és ha fedés kell vészhelyzetben előkapom" nap közben gyors megoldásnak vettem. Erre szuper is, a csomagolás is praktikus.

Szép a színe, illeszkedik is az arcomhoz, táskabarát, könnyű használat. Árban is ok. Nyilván nem várok tőle (se) 24 órás fedést azért, az nincs is meg.. De olyan korrektort még nem is láttam. :)