adawhore

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Solutions Truly Radiant Vip Szinezett Hidratáló Krém SPF20

Avon Solutions Truly Radiant Vip Szinezett Hidratáló Krém SPF20
2014. április 17.

Egy termékmintát próbáltam ki, amit az egyik rendelésem mellé kaptam. Eleve félve indultam neki, nekem az első gondolatom az volt, hogy hasonló elven működhet, mint a barnító testápolók... Hát valami hasonlót is tapasztaltam, csak szerencsére ez lemosható volt. Felkentem, már furcsa volt a színe is. Kicsit bézses kicsit fehér. Mondtam is magamban, na, hátha úgy működik mint egy alapozó, csak tartósabb és nem érzem úgy, mintha bekentem volna egy kiló zsírral a fejem. Vártam keveset, nem néztem tükörbe. Simogattam az arcomat, a tapintása kellemes volt, selymes, de mikor tükörbe néztem azt hittem, hogy elájulok! A fejem kicsit vöröses volt, az amúgy nem látszó pórusaimat kiemelte és pirosas-barnás árnyalatokban játszott a fejem. Nem volt nagyon durva, vagy túl élénk, csak mintha egy vékony halvány pirosas-barna fólia lenne az arcomon. Az érzés, ami azt sugallta, hogy magamra kentem egy tálka viaszt pedig nem szűnt meg. Az amúgy is picit zsíros, fénylő bőröm most diszkógömböket meghazudtoló módon ragyogot és csillogott.
Ha ez a krém lenne az utolsó a földön, akkor sem venném meg.

Avon Advance Techniques Damage Repair 3D Rescue

Avon Advance Techniques Damage Repair 3D Rescue
2014. április 17.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. Nagyon kellemes az illata és iszonyat jó a hatása. A kezelhetetlen, gubancos, száraz hajamat már az első használat után puhává, fényessé és egészségesebbé varázsolta. Egy tubussal elég akár 2 hónapra is, pedig minden hajmosáskor használom és még néha szárazon is felkenem. Gyönyörűen csillog a hajam és a vasalást is jobban bírja tőle.

Hasonló mint az Avon Advance Techniques Damage Repair Regeneráló Hajvégápoló Száraz, Töredezett Hajra. Azt is használtam, azt hittem, hogy csak a név változott meg.

2014. április 17.

Nagyon kedveltem ezt a terméket. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert nagyon kellemes volt az illata és iszonyat jó volt a hatása. A kezelhetetlen, gubancos, száraz hajamat már az első használat után puhává, fényessé és egészségesebbé varázsolta. Egy tubussal elég volt akár 2 hónapra is, pedig minden hajmosáskor használtam és még néha szárazon is felkentem. Gyönyörűen csillogott a hajam és a vasalást is jobban bírta tőle.

Hasonló mint az Avon Advance Techniques Damage Repair 3D Rescue. Azt is használtam, azt hittem, hogy csak a név változott meg.