adri1

Regisztráció dátuma: 2013. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2013. április 8.

Az eddig legjobb alapozó, amit kipróbáltam. Nagyon jól, tartósan mattít, emellett a pórusokat is szépen finomította. Természetes hatású, mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis szép arcbőrt varázsol!

Murnauers Holt-Tengeri Algás Maszk

Murnauers Holt-Tengeri Algás Maszk
2013. április 8.

Nekem megtette a kívánt hatást. Az orrom mellett van pár tág pórusom, s finomított rajtuk. A bőröm is feszes, tiszta volt a használata után.

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk

Ichtiolos Gyógyfüves Maszk
2013. április 1.

Egyszerűen csodálatos eredményekkel tudok csak beszámolni róla!!
23 éves vagyok, s tinikorom óta küzdök a pattikkal, a pórusaim is egy-két éve nagyon kitágultak (láthatóan..) DE...egészen idáig.. elmentem kozmetikushoz, aki szépen kitisztítja a bőrömet, s akinek nem lehetek elég hálás, hogy ajánlotta számomra ezt a terméket... CSODASZER!! amióta ezt használom, komolyan mondom (s nem túlzok), nagyon szép bőröm, még soha nem volt ilyen állapotú.. Az utált púdert, alapozót végre elhagyhatom, mert nincs már mit takargatnom, sokkal nagyobb az önbizalmam is, nincs az az érzésem, hogy mindenki a tág pórusaimat bámulja..(szörnyű volt..) Annyi mindent kipróbáltam már, s csak kevés eredménnyel, de végre megtaláltam az én termékemet!!! :)
Azt hiszem, kipróbálok más Ilcsis dolgokat is. :-)