agoca

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. július 13.

Tavaly ősszel szedtem uh egy év távlatából nyilatkozom. Nagyon erősen elkezdett hullani a hajam, ami elég ijesztő volt - főleg azért mert annyi minden okozhatja. Gondoltam amíg a végére járok (fogorvos, bőrgyógyász, fül-orr-gége stb) addig is keresek valami vitamint, az biztos nem árt. A Krémmania alapján ezt választottam és a 2. hónap végére (pont mire időpontokat kaptam az SZTKban), már látszott a hatása. Nem hullott annyi, aztán meg már egyáltalán nem hullott semennyi. A dokikhoz így el sem jutottam. Most olyan átlagosan hullik mosáskor, de újabb kúrát tervezek belőle, megelőzés céljából. Én ajánlom, egy próbát megér - ha vitaminhiány áll a hajhullás hátterében.

2019.07.13
Továbbra is elégedett vagyok vele, most már kúraszerűen szedem, évente 2X tavasszal és ősszel. Nálam egészségesebb és több hajat eredményezett, mellékhatás nélkül. A növekedés gyorsaságát nem befolyásolta. A hatása nem azonnali, inkább 2 hónap után lett érezhető, uh türelem!

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. július 13.

Hogy lehet, hogy ezt még nem véleményeztem?! Tökéletes ez az alapozó. Már egy éve használom, ráadásul ugyanazt a tubust, pedig szinte minden nap rajtam van. Nálam a smink a szép bőr (látszatával) kezdődik. Az arcom májfoltos, néha 1-2 pati is előjön, ráncok is alakulnak, szóval nem pont tükör sima bőrre kenem fel. Pont jó a fedése, én közepesnek mondanám. Mindennel működik: primer, nappali krém, fényvédő, bármit rakhatok alá. A sminkelés végén fixálom és így egész nap tart, nem mozog, nem tűnik el. Az ujjaimmal viszem fel, nekem az jön be a legjobban. Talán egyetlen negatívum, h a telefonom kijelzőjén hagy egy kis nyomot. De ezzel együtt tudok élni, ha minden más téren így teljesít. És mindezt drogériás áron. Egy álom vált valóra.

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2019. július 13.

Nekem ez egy nesze semmi, fogd meg jól krém, nem számítva az illatát. Mert az aztán van neki....., bezzeg hidratáló hatása. Még most nyáron is kevés az én bőrömnek. Bármelyik egyszerű krém tudja hozni ezt a szintet, teljesen felesleges megfizetni a nevet. Pedig a testápolójuk és a (baba) fürdetőjük szuper. De ez.... nekem nem működik. 2 csillagot csak azért adok neki, mert nem okozott kiütést, ekcémát.