alcyone

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Terra Naturi Matt Rúzs

Terra Naturi Matt Rúzs
2019. május 29.

Egy málnásabb és egy halvány rózsás árnyalat jött velem haza nemrégiben, mert annyira megkapó színei voltak. A rózsaszín rózsás árnyalatot szinte bármikor fel tudom kenni, a bogyós színt bár ritkábban, de nem szemhangsúlyos sminkeléskor tökéletesen ki tudom használni. Könnyen felvihető rúzs, szép matt színt nyújt, bár kicsit szárít és nem túlzottan tartós - vagy csak én babrálok sokat a számmal, nem tudom. Ennek ellenére úgy gondolom, már csak a természetessége végett is jobban megérte nekem, mint korábbi vásárlásaim. Ha elfogy és lesz még ilyen, újravevős lesz. :)

Terra Naturi Pirosító

Terra Naturi Pirosító
2019. május 29.

2 színben is vettem, a két vásárlás között már új csomagolást kapott, kerek tégelybe. Nagyon természetes hatást tud kelteni, mintha csak kipirultam volna a lótifutitól, hétköznapokra tökéletes. Azoknak is jó választás, akik fehér bőrűek és nehezen találnak maguknak pirosítót, mert ezt nagyon könnyű eldolgozni, hiába pigmentált. Mivel sokáig elég lesz, nagyon ár-érték barát, az összetevői is sokkal kellemesebbek, mint más drogériás sminkcuccoké. :)

Lush Snow Fairy Pucér Testkondicionáló

Lush Snow Fairy Pucér Testkondicionáló
2019. május 29.

Nagyon jó, kellemes használni, de brutálisan megfog mindent, sikálhatok ki a használata után mindet, amihez véletlen hosszáér a festékanyaga...ennek ellenére jó, édes illat, a bőröm puha a használata után. Elhasználom, ajándékba kaptam, de magamtól nem biztos, hogy megvenném.