alcyone

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. szeptember 19.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatosan. Egyrészről jó, hogy könnyed, gyorsan beszívódó, jó összetételű krémről van szó, másrészről pedig a krém maga furán viselkedik a bőrömön egy idő után, mivel olyan,mintha alázsírosodna, nem lélegezne a bőröm miatta. Elhasználom, mert megnyugtatja a kényes arcbőrömet, de lehetséges, hogy nem veszem újra pont emiatt a zsírosodás miatt.

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2019. szeptember 19.

Előny: visszafogott, natúr illat, jó állag, tetszetős csomagolás (főleg, hogy nem műanyag), jó összetevőket használó ajakápoló, ami teszi a dolgát, bár kell napi 2 kenésnyi belőle, ugyanakkor egyszerre kevés fogy.

Hátrány: nem praktikus csomagolás (félő, hogy lejön a teteje és mindent összezsíroz), kicsit nehezen szívódik be, ezért néha hamarabb lejön a számról, mint kellene.

Konklúzió: a kevesebb néha több elvet szem előtt tartva szerintem jó termék, a nagyon gyorsan száradó számat szépen rendbe teszi, így bármennyire is kétesélyes a csomagolása utaztatás esetén, szerintem ha elfogy (és továbbra is jól teljesít) ennél a terméknél maradok.

Lush Snow Fairy Pucér Testkondicionáló

Lush Snow Fairy Pucér Testkondicionáló
2019. szeptember 19.

Nagyon jó, kellemes használni, de brutálisan megfog mindent, sikálhatok ki a használata után mindet, amihez véletlen hosszáér a festékanyaga...ennek ellenére jó, édes illat, a bőröm puha a használata után. Elhasználom, ajándékba kaptam, de magamtól nem biztos, hogy megvenném.

Update: sajnos nem lett a kedvenceim egyike, mind a színezés, mind pedig az alkalmazhatóság végett - túlontúl zsíros, a bőröm egy idő után nehezen szívta be és egyáltalán nem nyúlok utána a polcon, szóval le kell húzzam korábbi véleményemet, átkerült a nem szeretem kategóriába.