alea

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító
2021. március 13.

Eleinte tetszett a kiszerelése, és hűsített, de később a hűsítő hatás átment csípéssé, különösen a szem körüli területen. (szemsminklemosásra ezért semmiképp sem ajánlom)
A bőröm arcmosás után irritált és feszül, a pattanásokon sem segített, semmiképpen sem veszem újra.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2021. február 19.

Furcsa egy termék. Önmagában én semmiképp sem alkalmaznám, egy másik, krémesebb ajakápoló kiegészítójeként azonban tud hasznos is lenni, azonban én ennek ellenére sem venném újra. Az ígérteket betartja, de a csomagolása, az állaga, a színe is a pillanatragasztóra emlékeztet, és felkenés után az ajkaim érzetre sem kellemesek. Nekem sajnos nem jött be...Estére elhasználgatom, de újra nem veszem.

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam
2021. február 19.

Vacilláltam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak-e, egyetlen kivetnivalóm a csomagolásával van, nem tartom a leghigiénikusabbnak a tubusos ajakravalókat, de tudtam mire számíthatok amikor megvettem, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot. Van most 4 ajakápolóm is, de mindig ez után nyúlok, kellemes érzés felkenni, sokáig fentmarad, szolid csillogást kölcsönöz az ajkaknak, nem ragad. Nekem bejött. :)