ameliemoon

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2021. február 23.

Csalódás! Allergia miatt kerestem ideiglenes, nem bio megoldást. Kellemetlen illatú sampon, és ami nagyobb baj, az érzékeny fejbőrömön hatalmas korpát okozott. Kidobtam két használat után, utána el is múlt a korpa. A konkurencia viszont bevált: Is@na Jeden Tag sampon, nem viszket, fényes a hajam újra.

Mix Your Nature Testápoló Stift Sheavaj

Mix Your Nature Testápoló Stift Sheavaj
2021. február 8.

Magyar termékcsalád, jó szívvel ajánlom. A stiftes testápoló szuperül hidratál, nyáron ezzel kenem be a lábamat a szoknyás időszakban, szép fényes lesz tőle, megvan pár perc alatt, és nem kell krémbe nyúlnom, ami nagy előny, hogy célzottan felvihető.

Mix Your Nature Ajakápoló Kókuszolaj - Piros - Vanília

Mix Your Nature Ajakápoló Kókuszolaj - Piros - Vanília
2021. február 8.

Szeretem, nagyon jó kis natúr ajakápoló, optikailag fehéríti a fogakat. Enyhe halvány piros fénye van, jól rétegezhető, nem gyűlik bele a ráncokba. Szívből ajánlom! Plusz pont, hogy műanyag helyett az ajakápoló lebomló papír csomagolásban van, ahogy a márka összes terméke. Szerintem nagyon szép a csomagolás, dísznek is kiteszem őket, imádom nézegetni, gyűjteni. 0:-) Szimpatikus, hogy a szállítás során újrahasznosított dobozokat részesítenek előnyben, így kevesebb hulladék keletkezik.