Best of Beauty 2019

ancsiedes

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Rimmel Royal Blush

Rimmel Royal Blush
2018. január 18.

Egy ideje áttértem a krémes pirosítókra, a reggeli félálomban könnyebb és gyorsabb az ujjaim segítségével felvinni a sminket, mint ecset után kutakodni. Erre a kis csodára 500,- Ft-ért akadtam rá a Rossmannban nemrég, le is csaptam rá azonnal. Nem túl kihívó, természetes hatású, könnyed és egész nap kitart a bőrömön. Vettem is gyorsan még egyet belőle. :)

PomPom Érzéki Szenvedély Rózsa Illatú Testolaj

PomPom Érzéki Szenvedély Rózsa Illatú Testolaj
2017. október 27.

Ez az első testolajom, és töredelmesen be kell vallanom, hogy a fantázianév miatt rendeltem meg nyáréji kence gyanánt. :D Az illata elsőre tömény, de ahogy az olaj elkezd beszívódni a bőrbe, egy enyhébb, igazi rózsaillattá finomodik, mely halványan még reggel is érződik rajtam. A csomagolása praktikus, a hatása nem rossz (de nem is ámulok el tőle), viszont az én bőröm nehezen issza be, ezért levonok egy pontot. Összességében nem rossz kis cucc, nálam az otthoni wellness esték egyik kényeztető darabja. :)

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2017. október 27.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. A rózsa virágvizes zselével kombinálva használtam. Nem ártott a bőrömnek, de nem is javított rajta.