andi123

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Lush Limelight Fogtabletta

Lush Limelight Fogtabletta
2016. október 12.

Hát én nem tudok róla rosszat mondani. Pedig nyúltam már mellé nagyon natúr fogkrémmel. Megmondom őszintén, hogy kicsit féltem is az itteni vélemények miatt, de aztán csak belevágtam, muszáj volt kipróbálnom. Én nem vacakolok vele én egy tablettát elrágok, tényleg olyan íze van, mint valami cukorkának és tényleg habzik is. De szerintem ezt eltalálták - mármint a habzást - nem is sok nem is kevés. Éééés ami nagyon fontos, hogy jól tisztítja a fogakat. Én szeretem, és ha tehetem újraveszem. Az ára az nem kevés asszem 2290 Ft környékén volt. Hát ez van. De úgysem mindig ezt használom. Szóval tőlem megkapja a maximum pontot. Köszi LUSH!

Henna Braun Barna

Henna Braun Barna
2016. október 12.

Szóval vannak olyan termékek amikről az ember szívesen ír, mert pl. azért mert nagyon szereti. Na én ezzel majdnem így vagyok. De mégsem teljesen. Nálam alapelv a natúrkozmetikum. Ebből most már jó pár éve nem engedek. Ezt csak azért írom le, mert engem nem érdekel az illata. Sokan írják, hogy szaga az enyhén szólva....Hát nem műkozmetikum illata van az biztos. Én kifejezettem szeretem. De felvinni azt tényleg elég nehéz, darabos a lelkem, és potyog is. Nehéz eltalálni, hogy milyen állagúra is kéne kikeverni. Én már próbálkoztam sokfélével, jelentem a nagyon híg lefolyik az ember lányának nyakán, a kevés folyadéktól viszont darabos lesz és nem lehet kenni. Én nem használtam még a Khadit, bár megvettem már, úgyhogy azzal nem tudom összehasonlítani. Ezt 900 Ft-ért vettem a Müllerben, most már a sokadikat. Kimosni sem könnyű, nekem mondjuk elég hosszú hajam van, de jó sokáig kell utána hajat mosni, hogy kijöjjön teljesen.
A hennás festés védelmében el kell mondanom azt, hogy kérem ez itt maga a természet csodája. Ez különböző növények őrleménye - hál istennek - mindenféle kémiai adalék nélkül. Azt sose várd tőle, amit a TV reklámok mondanak más népszerű reklámozott festékekről, hogy könnyű felvinni és könnyű kimosni és shalalla.....és az élet szép vegyél ilyen festéket, mert ......jó vedd meg aztán fordítsd meg a dobozt.....brrr. Na nem, marad a barna henna. Nehéz felvinni és kimosni.
De nem is ez a lényeg, ez itt mind mese. A lényeg az az hogy gyönyörű lett tőle a hajam. Meg is szokták kérdezni, hogy mivel festem. Háááát kérem, nehezen felvihető és kimosható hennával, aminek a szaga is mocsár. Tök jó! Hol vetted.......
Félre a tréfát henna forever!!! Éljen a gyönyörű szép haj! Hat csillag - hahaha

2016.október 12.
Kipróbáltam a Khadi sötétbarna hennáját. Sokkal drágább volt, mint ez és én nem vettem észre semmi különbséget a kettő között. Úgyhogy maradok a Mülleres barna hennánál. Bár ettől is nagyon szép fényes lesz a hajam, nagyképűség nélkül mondhatom, hogy olyan mint a TV reklámokban. Mondjuk azt nem csak ezzel értem el, hanem az évek óta következesen használt natúr/bio hajmosó szerekkel. Ez csak hab volt a tortán.Egyébként ezt a festéket is szeretem, de a Mülleres olcsóbb. Én meleg vízzel keverem el, és teszek bele egy nagyon pici Khadi hajolajat (kb. egy mokkáskanálnak megfelelő mennyiséget) és azzal hagyom kb. két órát a hajamon (lefedve), de ha van idő akkor tovább.
Hát ennyi, mindenkinek csak ajánlani tudom a hennás festést. Nekem megéri a macerát.

Annemarie Börlind Szemceruza

Annemarie Börlind Szemceruza
2016. szeptember 20.

Ez volt az a szemceruza amit szinte a legjobban szerettem volna megvenni - mondjuk van még a zuui organic amit még legalább ennyire szerettem volna....Nem tudom, hogy az én szemmel van e baj, de egészen egyszerűen nálam ez a ceruza nem működött. Én 3900 Ft-ért vettem a Müllerben. Nemcsak elkenődött, de valahogy le is kopott. Magam sem akartam elhinni, hogy ennyire nem jó, nekem kb. fél órát bírt a szememen. Tényleg nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz. Nem lett. Az egy csillagot is az összetevői miatt kapja.