andi90

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2018. november 4.

Imádom! Nagyon széppé varázsolja az arcom, összehúzza a pórusokat! Sajnos nagyon drága, de ahogyl átom, mire megtaláltam a nekem való krémet, már nem gyártják. :( végtelenül szomorú vagyok, hogy újra keresgélnem kell. :(

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2016. február 11.

Megvettem, kicsit kentem magamra belőle, nem éreztem olajosnak vagy rossznak. Direkt nem akartam gyöngyházfényű primert, hála az égnek, csak a tubus olyan, maga a krém nem. Tetszik az adagolás, hogy egy pici lyukon jön csak a krém, nem dől belőle, hogy elpocsékoljam. Amint sikerül a kombinált bőrömre való hidratáló krémet találnom, kipróbálom a Catrice All Matt plus alapozóm alá. Nagyon remélem, hogy szuper lesz az eredmény és nem hiába vettem meg. :) Egyelőre adom az 5*-ot neki.

UPDATE: tegnap úgy sminkeltem, hogy ezt feldobtam szépen, aztán rá az All Matt Plust. Azonnal éreztem az alapozó feltétele után, hogy kicsit zsíros érzés, majd meglepődtem,h a púdert nem tudom konkrétan felrakni, ellengen szép fényes voltam mindenhol.Néhány óra múlva piros foltos lettem, mára meg tele lettem apró kis pattanásokkal, még több piros folttal, borzalmasan nézek ki. Micellás vízzel mostam le, mégis zsíros a fejem. Nagyon-nagyon remélem, hogy ő volt a hibás csak, és az alapozónak semmi köze ehhez.Tragédia.Alig várom, hogy helyre jöjjek és nélküle alapozzak, hogy kiderüljön az igazság. :(

Catrice Eyeliner Pen Waterproof

Catrice Eyeliner Pen Waterproof
2016. február 9.

A legelső Catrice termékem ez volt. Első használatkor szuper volt botlban és otthon egyaránt, habár tényleg felszedi a már felrajzolt vonalat. Pozitívum, hogy gyorsan szárad, és nagyon szép fekete a színe. Azóta viszont (1-2 hét után) már semmire nem jó. Forró vízbe mártottam, hátha jobb lesz,de semmi. Egyik oldalával lehet még rajzolni, de nevetséges........Inkább a másik, tubusos tusom használom, míg be nem szerzek valami normálisat. Nem dobom ki, mert arra gondoltam, előre bepöttyözöm vele mindkét szememen a vonalat, amit utána megrajzolok a tusommal. Legalább valamire használom ennyi pénzért, plusz még kezdő tushasználó vagyok, tehát nem sikerül a két szemem egyformára megcsinálni, talán a pontozás segít.
Szerencsére nem tántorított el ez a kis bökkenő a Catrice termékektől, mert azóta van pár más cuccom és végtelenül imádom őket!!!!