anett9

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Chloé Roses De Chloé EDT

Chloé Roses De Chloé EDT
2016. február 15.

Én soha sem gondoltam volna, hogy egyszer rózsaillatú parfümöt fogok véleményezni, vagy akár csak kipróbálni is. De pénteken valamiért mégis magamra fújtam a Müllerben, majd haza is mentem benne és másnap vissza kellett mennem, hogy újra kipróbáljam, hátha elsőre csak illúzió volt. De most már biztosan tudom, hogy ő lesz a tavaszi parfümöm, mert olyan illata van, mint a száráról frissen vágott, édes-fűszeres rózsáknak és a harmattól nedves térdig érő fűnek, amelyikben futottunk gyerekkoromban.
Soha nem szagoltam még jó rózsaillatú parfümöt, de ez egyszerűen elkápráztatott. Persze joggal mondható, hogy nem egy kirívóan egyedi illat, de nem is ebben rejlik a szépsége. Engem megfogott és alig várom, hogy megvegyem. Az üvege pedig - bár tudom, hogy ez másodlagos - csodaszép.

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer
2016. február 15.

A 02-alabaster egy olyan szín, amely 100%-ig, tökéletesen olyan, mint az én bőröm. Ráadásul szépen teríthető szivaccsal és igen, korrektorként is tökéletesen funkcionál, bár még csak kétszer próbáltam, de "szerencsére" pont van egy pici pattanás-hegem is, amin kipróbálhattam. Tökéletesen fedi, a szemem alatti lila karikákkal együtt. Az applikátoros megoldás szerintem nem igazán van előnyére a terméknek, de tulajdonképpen gondot sem okoz. Ha pl korrektorként akarnám használni sem tudnám kizárólag az applikátorral megoldani a felvitelét, alapozóhoz meg mondani is felesleges, mennyire nem használható ez a kütyü. Szóval magával az applikátorral pöttyöket teszek az arcomra és szivaccsal vagy ecsettel eldolgozom.
A beltartalom minősége a szokásos, nekem eddig talán ez passzol legjobban az arcbőrömhöz. Szerelem!

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom
2016. január 23.

Ez a parfüm rajtam csodálatos.
A vélemények és az üvegből szaglászás miatt egy kicsit kételkedtem benne, de szerencsére hallgattam a szívemre és megvettem.
Használat közben derült ki, hogy ez az illat nem csak tartós, szép és különleges, de ráadásul csodálatosan passzol is hozzám. Diszkrét, elegáns. Én munkába használom, eddig még csak dicséretet kaptam rá.