anevemhelye

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2019. július 13.

UPDATE:
egy mosás után is határozottan benne maradt a szín, csak tompult a vibráló árnyalat egy sokkal pasztelesebb, kicsit koszos pinkre, nekem így még jobban tetszik. vkitől hallottam, hogy sima kondicionálóba keverve egy keveset belőle tovább is tartható a szín, csak fokozatosan halványulni fog. ki fogom próbálni így is. :)

extra világosra szőkített hajon próbáltam a pinkhair árnyalatot, rágógumiszínű lett, ami tökre tetszik, kíváncsi vagyok, h hajmosás után hogy alakul majd a színe. tényleg jól működik benne a balzsam, a száraz hajamnak adott egy kis hidratáltságot.
ami nagyon nem oké, az az ára - a nyakamig ér csak a hajam, de nagyon dús, egy tubus nem volt elég a teljes hajamra. :S

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2019. július 6.

végre beszereztem, a misslyn kb mehet is a kukába. jó hír azoknak, akiknek hozzám hasonlóan nem volt szíve sokat költeni rá, a müllerben van travel sized, háromezerpárszáz forintért. :3

Misslyn Glow For It! Strobing Powder

Misslyn Glow For It! Strobing Powder
2019. július 3.

Engem is a csomagolással vett meg, na meg a viszonylag jó árral. Kézfejen kipróbálva oda voltam érte, arcon viszont már felhelyezéskor sem az igazi: nekem túlságosan nagyok a csillámdarabok, nehezen dolgozható el, maszatolódik = az egész fejem csillámokkal van tele 10 perc után. Úgy vettem észre, hogy a tartóssága csak a csillámdarabokra érvényes, azok persze ragaszkodnak a bőrömhöz estig is, míg a fény nagyon gyorsan eltűnik.

Nagyon sajnálom, hogy végül nem a jogosan hype-olt THE BALM MARY-LOU MANIZER highlightert raktam a kosaramba, valamiért sokaltam 6-7 ezret adni egy olyan kiegészítő cuccért a neszeszerembe, ami nélkül évekig megvoltam. De a kettő között ég és föld a különbség, és inkább megérte volna többet költeni egy tényleg jól működő highlighterre, mint pár ezer forinttal kevesebbet egy olyanra, ami csak porosodik a polcomon. Így jártam, és mivel nem sminkelek rendszeresen, el fogom használni ezt is, már csak évtizedek kérdése. :D