anielka

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: -

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla

Babor Grand Cru Maszk+Ampulla
2019. november 15.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Korábban is használtam fátyolmaszkot, de nem igazán értettem a hype-ot - mostanáig. Bőséges mennyiségű hatóanyag rejlik a tasakban, a maszk pedig mindennek ellenére ott marad, ahová felhelyeztem, gyakorlatilag rácuppan az arcra, nem folyik le, nem csúszkál, ezzel még inkább elősegíti a hatóanyagok felszívódását. Az illatanyagot kicsit soknak érzem. Eredmény: sima, hidratált, ápolt bőr. Bőven jutott a nyakamra és a dekoltázsomra is. A maszk maga lehetne egy picit nagyobb, de maximálisan elégedett vagyok a hatással. A rendszeres használat atombiztosan jót tenne a bőrnek.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém
2019. november 5.

Magamtól nem vettem volna meg, bár végül nem volt akkora csalódás, mint amekkorának látatlanban gondoltam. Csakis őszi/téli időszakban tartom használhatónak. Jól hidratál, puha, szép bőrképet eredményez, azt viszont nem mondanám, hogy ránctalanít. Az illata nagyon finom, de sok egy arckrémhez képest. Elhasználom, de nem veszem újra.

Anita Toth Organic Products Chocolate Testápoló

Anita Toth Organic Products Chocolate Testápoló
2019. szeptember 25.

Kisgyerekes anyukaként hajlamos vagyok megvenni "bármit", ami jó minőségű, minél inkább natúr termék és szükségünk is van rá. Nagyon lelkesen vártam a terméket az előzetes beharangozók alapján, és örültem amikor mintát kaptam belőle. Az illata sajnos finoman szólva bántó (kaparja a torkom). Használtam már jó minőségű kakaóvajat, nem hasonlított erre. A hatása és az állaga nagyon jó, valóban hidratál, viszont amikor kijött a termék árral, nagyon megdöbbentem. Értem és értékelem a befektetett energiát, a jó minőségű alapanyagokat, a hazai gyártót és hajlandó is vagyok mindezekért fizetni, de nem ennyit, mert ennyit egyszerűen nem ér. Kár érte.