anitakiara

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Langhaarmädchen Silver Blond Hajmaszk

Langhaarmädchen Silver Blond Hajmaszk
2019. október 9.

Ezzel indult a Langhaarmädchen szerelem nálam. Nagyon örültem, amikor megláttam, hogy van egy termék, amivel össze tudom vonni a kék sampont a balzsammal, így megspórolva egy kört a hajápolási rutinnál. Azt kell, hogy mondjam, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Mivel szőkített hajam van, így a sima balzsamozás után is használnom kell hajolajat, hozzá vagyok szokva sajnos, hogy egy balzsam nem tesz nálam csodát. Viszont lényegesen lerövidíti a hajmosást, az illata nekem nagyon tetszik, annak ellenére, hogy egy elég markáns parfümös illatról beszélünk, és a hamvasító hatása is megfelelő számomra.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. október 9.

Pár hónapja vettem, és szerintem az idők végezetéig elég is lesz :D az illata valami csoda, nagyon szeretem. “Tudásban” annyi, amennyit egy ilyen olajtól el lehet várni, se több, se kevesebb, ezért nem vonnék le pontot.

Cien Baby Nappy Rash Cream

Cien Baby Nappy Rash Cream
2019. május 31.

A gyógyszertári popsikrémet szerettem volna kiváltani valami olcsó és jó verzióval, hát nem ebben találtam meg az igazit sajnos. Alapvetően szeretem a Cien termékeket, magamnak elég sok félét kipróbáltam már. Ez a popsikrém olyan sűrű, hogy alig bírom elkenni a gyerek fenekén. Az hagyján, hogy törlőkendővel nem bírom róla letörölni, de fürdetésnél a meleg vízben sem jön le maradéktalanul, nálam ez sokat levont az értékéből, mert oké hogy erős védelem, na de nem tartom egészségesnek, hogy le se lehessen mosni. Ami miatt mégis kapott 2 csillagot, az az összetevőlistája, mert elég baráti, de sajnos az előnyök itt ki is merültek.