anitakiara

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Floralys Nedves Toalettpapír- Kamilla

Floralys Nedves Toalettpapír- Kamilla
2020. augusztus 11.

Eleinte jónak tűnk, azt leszámítva, hogy nem nagyon akarnak egyesével kijönni a lapok. Akkora jelentőséget nem tulajdonítottam ennek, mert visszazárható dobozban tárolom. De ahogy fogy belőle a kendő, úgy lesz egyre szárazabb, már kettesével kell kiszednem alapból, hogy valamit érjen.
Előtte a dm sajátmárkás kamillásat használtam, azért akartam ezt kipróbálni, mert lidl-be sűrűbben járok.
A lapok egyébként puhák, nem szakadnak, az illata is kellemes, nem irritálja a bőrömet se, ellentétben a nagy márkával (zewa).

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2020. július 26.

Félve vettem meg, egy youtuber ajánlatára. Kipróbáltam már sok mindent, és mivel valamire az összes tusfürdőben érzékeny vagyok (nem sikerült még rájönnöm, mire), így már letettem róla, hogy olyat keressek ami nem irritál. Így illat alapján döntök már egy jó ideje, mert a drága La Roche Posay meg Eucerin mindenmentes tusijaitól már herótom van.
Így esett erre a választásom, és nagyon meglepődtem. Kb egy hónapja tusolok ezzel (és még mindig több mint félig van), az illata csodás és tartós, jól habzik, nagyon szeretem az állagát és ami a legmeglepőbb volt számomra, hogy nem pattogok ki tőle és nem szárítja egyáltalán a bőröm.
Ki fogom próbálni a többi illatot is.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. június 27.

Kb egy hónapja használom. Ez az első szérum, amit vettem az arcomra (egy Avonos olajos löttyöt leszámítva, de azt pár alkalom után hanyagoltam is). Nem vagyok az az extra pattanásos bőrű, viszont T-vonalban nagyon hamar kifényesedik a bőröm és mensi előtt pár igen makacs pattanásom szokott kijönni. Amióta ezt használom, azóta talán 1 db pattim volt összesen. Amikor elkezdtem ezt kenni reggel és este, akkor még nem volt ilyen meleg, és kevésbé fényesedtem vissza a T-zónában, most ebben a vadmelegben a jóisten se ment meg hogy leolvadjon rólam minden smink 🙈 Arckrémet már csak a szemem körül használok.
Összességében nagyon megkedveltem ezt a kis szérumot :)