anitakiara

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen

Bilka Bioaktiv Sampon Zsíros Hajra, Szeborea Ellen
2020. február 14.

Kb egy éve használom. Előtte Neutrogena T-gel Fortot használtam, ahhoz képest ennek az illata mennyei :) Elég durva a seborrheám az utóbbi években, és sajnos azt kell hogy mondjam, végleges megoldást ez sem nyújtott. Eleinte felüdülés volt a Neutrogenához képest, főleg az illata, és az hogy nem viszketett utána a fejem, aztán pár hónap után ismét visszajöttek a tünetek, már a hajmosás után egyből piros a homlokomnál a fejbőröm :( Az ára szuper, és a "mezei" samponoknál jobb, de sajnos ezt is le kell majd váltanom.

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2020. január 11.

Ahogy megérkezett a hideg idő, a kezeim brutál szárazak lettek, ujjak között ekcémával, szétrepedő bőrrel, iszonyat... kipróbáltam egy csomó krémet, shea vajat, semmi nem segített. Megvettem ezt a krémet, gondoltam egyszer rááldozok, mert nem olcsó, max nem veszem újra. De azt kell mondjam, hogy megérte. Sokkal szebbek a kezeim, puhább a bőröm, az ujjaim között van még pici ekcéma, de hatványokkal jobb mint volt. Sőt azóta éjszakára az arcomra is ezt kenem, sokkal puhább lett az arcbőröm, nem szárad ki. Sminkelni is lehet egyébként rá, de a kíváncsiság megvetetett velem egy LRP arckrémet is :)

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás

Kallos Silver Reflex Színező Hajpakolás
2019. november 25.

Ez egy csodaszer! Korábban a Langhaarmädchen hasonló termékét használtam, azt is szerettem, de mióta ez meg van, azóta totál szerelem. A hajam isteni puha és hamvas csillogású lesz tőle, könnyen kifésülhető, pedig az enyém aztán nem egyszerű eset. Azt gondolom említeni se kell, hogy vagy 100 évig elég lesz, akkora az a tégely :D