annasz

Regisztráció dátuma: 2017. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 13.

Fantasztikus kis krém, az arcom reggelre teljesen feltöltődik tőle. Régóta küszködök óriási karikákkal a szemem alatt, amelyek a legpihentetőbb alvástól sem tűnnek el. Ettől a terméktől viszont reggelre határozottan halványodtak a kis táskáim.
Szerintem sokkal több használatra elég, mint ami a csomagoláson fel van tüntetve, ugyanis kisebb mennyiségben is ugyanúgy hatásos.
Az illata kellemes, nem tolakodó.
Külön plusz pont, hogy a bőröm szuperérzékeny, viszont ettől a terméktől semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. február 10.

Az illata egyszerűen fantasztikus, nagyon jó szőlős, nem volt még ilyen finom illatú arcápolóm. Az ára is rendben van szerintem. A csomagolása miatt pedig igazán "luxus"nak tűnik, nagyon igényes megoldották:)
Azonban sajnos semmilyen extrát nem tapasztaltam ezenkívül. Nem hidratál különösöbben és az arcbőröm sem éreztem szebbnek utána. Egyszerű kis jó illatú krém, de nálam nem újravevős.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló, Tápláló Arckrém Normál/Száraz Bőrre

2018. február 10.

Akciósan vettem meg, mert a rendes árát kicsit sokallom ebben a kategóriában egy arckrémért, de így egész korrekt áron hozzájutottam. Az illatával nem igazán vagyok kibékülve, nekem kicsit túl gyógynövényes ( a Helia D tokaji aszús arckrém után kezdtem el használni, így lehet kicsit elfogult vagyok).
A hidratálása azonban tökéletes. Általában lefekvés előtt szoktam felkenni és reggelre puha lesz az arcom:) Nem irritál egyáltalán, pedig az arcom kb mindenre érzékeny. Szerintem megéri!