annus88

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Pyunkang Yul Nutrition Cream

Pyunkang Yul Nutrition Cream
2021. január 15.

Mini kiszerelésem van belőle (9ml). Az illata kicsit a gépzsírra emlékeztet, de nagy hasznát veszem most az éjszakai szeles hideg időben (szabadban dolgozok). Védi az arcomat a kiszáradástól és pirosodástól. Nappalra sok lenne a kevert bőrömnek, így akinek nem száraz-vízhiányos a bőre annak nem ajánlom nappalra. Hámlasztás után is megnyugtatja az arcomat.

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2021. január 15.

Tetszik az állaga (kicsit zselésebb). Nem kifejezetten a kevert bőrömre találták ki, de reggeli készülődésben hasznát vettem, hogy gyorsan beszívódik a nagy kapkodásban. Kicsit fura az illata, de pillanatok alatt elillan. Úton van hozzám a mist toner, ami elvileg kevert bőrre jó, addig elhasználom a 30ml mini verziót ebből. Nagyon sokáig elég, irritációt nem okozott.

Pyunkang Yul Low Ph Pore Deep Cleansing Foam

Pyunkang Yul Low Ph Pore Deep Cleansing Foam
2021. január 15.

1hónapja használom, és eddig egyetlen nagatívumot tudok rá mondani, hogy illatosított (gyömbér illat), de nagyon jó az én kevert bőrömre, ami érzékeny is, de semmi allergiás reakciót nem válltott ki nálam. Nagyon keveset kell használni belőle, és nem húzódik a bőr, tökéletesen habzik. Használom utána az Essence tonert (30ml), majd a végén a Nutrition krémet (9 ml)zárásként, fényvédő előtt. Igaz nem éppen az én bőrtípusomnak van ez kitalálva, de a kevert bőrt nagyon jól karban tartja a mostani hidegekben. Kint dolgozok a szabadban és amióta használom ezt a hármast sosem húzódik a bőröm, nem pirosodik ki, tényleg érzem,hogy védi a külső hatásoktól. Keresztlányomat megleptem karácsonyra egy mini szettel és azóta mindketten megrendeltük a nagy kiszereléseket is, én már a kevert bőrre való szettet rendeltem, teszek velük egy próbát. Bizakodó vagyok!