apple97

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Love Nature Arckrém Málnával

Oriflame Love Nature Arckrém Málnával
2018. január 10.

Nem vártam tőle sokat, de az egyik kedvencem lett. Nem vagyok nagy arckrém mániás, mivel tág pórusaim vannak és enyhén zsíros is a bőröm, főleg T-zónában, viszont télen érzem, hogy szüksége van egy kis hidratálásra. Nem igazán használok arckrémeket mivel szinte mindegyik pattanásokat és miteszereket okozott. Viszont ennél ezt nem tapasztaltam, nagyon szépen beszivódik, nem zsíros, nincs nehéz érzete a bőrmnek, jól hidratál. Az állaga nagyon tetszett. Ami elszomorít, az a parabén az összetevők között. Ezért 4 csillag.

Oriflame Love Nature Arclemosó Málnával

Oriflame Love Nature Arclemosó Málnával
2018. január 10.

Nem szárít, minimális, nem túl erős sminket lehoz. Inkább reggeli arclemosó. Bár személy szerint lemosom a sminkem micellás vízzel és utána a maradékot egy habzó arclemosóval. Erre a célra nekem tökéletes. Többször újra vettem a társaival együtt.

Oriflame Love Nature Arcradír Málnával

Oriflame Love Nature Arcradír Málnával
2018. január 10.

Nem szárítja a bőrt, apróbb szemcséi sem sértik fel . A kis mennyiség ellenére sokáig elég. Együtt házánálva az arclemosóval és krémmel igazán jó hatást lehet elérni. Sokadszorra veszem újra a többi társával együtt. A legjobb számomra eddig az Aloe verás volt, az a best, de a többivel is megvagyok elégedve.😊