artbunny

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2019. január 31.

Én csak annyit mondhatok, hogy azonnal beleszerettem.
Nem tudtam, hogy a SI kopija, bár a teszteléskor rögtön eszembe jutott, hogy nagyon emlékeztet rá, majd csak, amikor itt lecsekkoltam, tudatosult bennem, hogy ezért volt már az első másodpercben meg a szikra. Számomra, ha parfümről van szó, mindig Armani SI-je az első, de mivel azt nyilván nem vehetem meg mindig, így ez a kis parfüm lesz a második parfümszerelmem :)

Helia-D Age Control Plus Anti-Aging Kézkrém

Helia-D Age Control Plus Anti-Aging Kézkrém
2017. december 1.

Azonnal beleszerettem, már csak a csomagolás alapján, aztán megéreztem az illatát és 100%-ig biztos voltam benne, hogy megveszem.
Sosem csalódom a Helia-D kozmetikumokban, számomra örök kedvenc!

A kézkrém állaga kellemes, nem hagy zsíros érzetet a kezemen, gyorsan beszívódik.

Személy szerint nem várom, hogy fiatalítson a kezemen, hiszen még 30 éves sem vagyok, de amúgy sem hiszek a fiatalodást ígérő termékekben, számomra mindig csak az az elsődleges cél, hogy gyorsan beszívódjon és praktikus kiszerelése legyen.

Avon Imari Elixir EDT

Avon Imari Elixir EDT
2017. március 16.

Életem legrosszabb parfüm választása. Tudom, ahány ember, annyiféle ízlés, de ez számomra elviselhetetlen volt.
Míg a katalógus lapjain kellemesen édeskés volt az illata, addigra a bőrömön fojtogatóan tömény.
Nem kellett hozzá sok idő, és émelyegni kezdtem tőle, szörnyű érzés volt, mert ilyen reakciót belőlem még parfüm nem váltott ki.
Örülök, ha valaki nincs tőle rosszul és tudja élvezni ezt az illatot, nekem sajnos ez most nem sikerült.