astarta

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Xerjoff Velvet Amabile EDP

Xerjoff Velvet Amabile EDP
2020. december 30.

Összességében csak 3-ra pontozom, bár megvettem üvegében, szóval tetszik.
Az egyik minusz pont az illat miatt van, mert rajtam sajnos semmi alma illat nem jön elö. A kardamont sem érzem, bár ez nálam inkább elöny.
Citrusos illat, de csavarokkal. Az elején kesernyés citrusos, ami leszáradáskor elkezd krémessé válni, itt jön elö a vanilia, mósusz, pézsma vonal. Citrusos illatok közt szerintem elsörangú, számomra nem az a WC illatosító vonal, ami sok citrusos illatra jellemzö. Nagy a hatótávolsága és a tartóssága is átlag feletti a börömön.
A másik minusz pont a megjelenése miatt van, az nagy csalódás A képeken kicsit zöldes az üveg, a valóságban semmi zöldes nincs benne, inkább halvány citromsárga. Bársonyos tapintású, és valószínüleg az anyaga miatt, már a fólíázott csomagolás felbontása után, piszkosnak néz ki az üveg az aljánál, a talpán, mivel fekete tartóban áll benne, és ez nyomot hagy a sárga bársonyos anyagon....

Byredo Mojave Ghost EDP

Byredo Mojave Ghost EDP
2020. december 3.

Zöld illat, ami leszáradás után virágossá- édeskésen púderessé válik a börömön. Elsö tesztelésnél a "zöldsége" egyáltalán nem tünt fel, második alkalommal végig jelen volt. Nálam a "zöld" illatok keveredése az édessel nem mindig válik be, itt még épp a határokon, az elviselhetön belül maradt.

Byredo Bal d'Afrique EDP

Byredo Bal d'Afrique EDP
2020. december 3.

Többszöri tesztelés után, egy könnyed, friss, letisztult, picit citrusos, picit fás illat, némi édességgel. Tartóssága rajtam sem túl jó, de mivel egy könnyü, és nem egy nehéz illat, így nem is csoda. Szerintem nagyon jó, ö lesz a következö Byredo vásárlásom.