audrina22

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2022. február 4.

Valamiért késztetést éreztem, hogy kipróbáljam, miután megláttam, hogy van belőle sötétebb árnyalat is. Egész jó, ár-érték arányban. Építhető, viszont felkenés után "beszippantja" a bőröm, és ilyenkor raknom kell még belőle. A finishe lehetne egy kicsit mattabb, mert én nem szeretek púdert használni. Szerintem sokáig elég lesz, így nagyon pénztárcabarát opció.
Bőrhibákra nekem valamivel jobban működik, mint szem alá.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2022. február 3.

Régóta ki akartam próbálni, most szereztem be. Hétköznapra való alapozót szerettem volna. Eddig a Catrice HD liqiud-jét használtam, viszont nem kentem fel minden nap, mert nekem annak ellenére, hogy egy tökéletes alapozó, tökéletes fedéssel, azért elég maszkos érzet viselni. Így gondoltam, ez könnyedebb lesz. Be is vált, tènyleg nem érzem, hogy le lennék vakolva, viszont ad egy szep bőrképet. Minimálisan tényleg púderes a végeredmény, de szerintem + púder nélkül teljesen vállalható.
Ár-érték arányban szerintem nagyon korrekt, egy normál bőrön jól működik.
Update: Még mindig ezt használom,és továbbra is nagyon szeretem. Nem okozott miteszereket/pattanásokat sem.

Love Beauty And Planet Oceans Edition Tusfürdő

Love Beauty And Planet Oceans Edition Tusfürdő
2022. február 3.

Imádtam a márka ezt a tusfürdőjét is. Nagyon frissítő, wellness hangulata lesz az embernek tőle. Plusz pont a környezetbarát csomagolásért.