avalanche

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Inkey List Vitamin B, C And E Moisturizer

The Inkey List Vitamin B, C And E Moisturizer
2021. augusztus 18.

A géles állaga miatt azt hittem, hogy szuper nyári barátok leszünk, de nagyon lassan, nehezen szívódik be és a hatása sem meggyőző. A márka peptides hidratálója sokkal jobban megéri.

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó

Nivea Nivea Ápoló, Kettős Hatású Szemfestéklemosó
2021. július 21.

A kék verziója sokkal hatásosabb (https://kremmania.hu/kremek/nivea-double-effect-eye-make-up-remover) , mivel ez nem szedi le csiszatolás nélkül a vízálló szempillaspirált. Árban is kb. ugyanaz a két termék, így annak, aki tényleg vízálló sminket akar leszedni, annak ezt nem alánlanám.

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2021. július 21.

A balzsammal együtt használtam. Rengeteget javítottak párban a hajam állapotán. A sampon életem legjobb volume samponja, pedig nem is ígér ilyesmit. Más kommentelőkkel ellentétben én azt tapasztaltam, hogy kitolta a két hajmosás közti napokat. Az egyetlen szépséghibája (az árán túl), hogy egy idő után észrevettem, hogy az alapból nem korpás hajam elkezdett korpásodni, úgyhogy arra következtetek, hogy velem ellentétben a fejbőröm nem annyira kedveli a sampont. Most egy másik samponnal felváltva használom, így már teljesen oké.