aviii

Regisztráció dátuma: 2018. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Naturkosmetik Napozó Balzsam Gyermekeknek FF50 Erős Védelemmel

Alverde Naturkosmetik Napozó Balzsam Gyermekeknek FF50 Erős Védelemmel
2021. március 30.

Ez valami borzasztó... Borsónyi mennyiséget sem tudtam elkenni úgy, hogy ne maradjon fehér az arcom. Nem egy jó termék.

Ziaja Kecsketejes Arcmaszk

Ziaja Kecsketejes Arcmaszk
2021. március 30.

Én szeretem, hidegebb időben szoktam használni heti 2x. Hidratál, és puha lesz tőle az arcom. Én az illatát is szeretem, retrós, gyerekkoromra emlékeztet. De csak most látom, hogy formaldehid van benne.. El is ment tőle a kedvem.

Trend It Up Körömfehérítő Toll

Trend It Up Körömfehérítő Toll
2020. december 16.

Akciosan vettem gondoltam ennyit meger ha gagyi is. Itthon bekentem vele 1 körmöm, semmi. Bekentem kettőt, de megint semmi, talán adott neki egy nagyon enyhe fényt, de le biggyedt a szám kicsit, hogy ez bizony gagyesz. Mérgemben be kentem az összeset a bal kezemen. Megint semmi extra, ici pici tompa fénye lett de aztán valahogy az is eltűnt. Na mondom jolvan, akkor kuka. Erre ma reggel megyek dolgozni, raneztem a kormeimre kinti fényben, és leesett az állam. A bal kezemen amin végig kenegettem a kormeim annnnyira szép színe van nem győztem csodálni. Aztan raneztem a jobb kezemre amit nem kentem ki, hát ott meg a szemem meredt ki annyira csúnya volt naturon, a másikhoz képest. 😀Ég és föld a kettő. Szóval nagyon kellemes meglepetés volt, újra fogom venni.