babaga

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Mega Volume Collagene

L'Oreal Mega Volume Collagene
2016. június 22.

Abszolút meg vagyok elégedve a termékkel. Szépen fed, gyönyörű éjfekete színe van, nagyon szépen hosszítja a pillákat és nem csomósodik, jól lehet dolgozni a keféjével, ráadásul tartós is. Az egyetlen hátránya, hogy elég drága, persze ez is viszonyítás kérdése, mert mondjuk egy Chanel spirálhoz képest meg éppenséggel olcsó ;)

Fa Fruit Me Up Dream Berries Tusfürdő

Fa Fruit Me Up Dream Berries Tusfürdő
2016. június 20.

Sziasztok! Ma vettem és már ki is próbáltam. A csomagolásban "szaglászva" nagyon kellemes illata volt, zuhanyzás után viszont már alig-alig érződött rajtam. Nem szárít, viszont nem is igazán hidratál, ezért 3 csillagot adok rá azzal a megjegyzéssel, hogy nem hiszem, hogy újra vásárolom majd.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2016. június 20.

Amikor először próbáltam, nagyon erőteljesnek és olyan "mamis" illatnak találtam. 20 perc elteltével viszont könnyű, légies parfümmé változott a bőrömön és órákig elkísért az illat. Nagyon jellegzetes és kifinomult, ki kell várni, hogy megmutassa az igazi "arcát", az igazi mélységeit az ember bőrén, talán ezért is nem tartják a fiatalok illatának, de én mégis azt mondom, érdemes kivárni, és persze azért nem kell egyszerre fél üveggel magunkra fújni belőle- ami azért is jó hír, mert nem a legolcsóbb árkategóriába tartozó termék. Ezen a nyáron tuti ez lesz az én illatom - kell egy kis változatosság a sok virágos, édeskés, gyümölcsös, csajos illat mellett/után :)