baci

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló
2016. szeptember 9.

Sajnos bedőltem a reklámnak. Aki tényleg natúr kozmetikumot keres, az ne válassza a Yamuna termékeit. Lehet, hogy színezéket és parabént nem tartalmaz, viszont minden más mesterségesen előállított anyagot igen, amit más "hagyományos" kozmetikai cikkek is. Megtévesztő lehet a szép csomagolás és a színes szagos weboldal.
Az illata tényleg csodálatos ennek a testápolónak, viszont a bőrömre felkenve már egyáltalán nem azt adta vissza, amit először éreztem. Persze mindenkinek más a bőrtípusa, máshogy reagálunk a különböző illatokra és szerekre.
A krém nagyon zsíros, akinek tényleg száraz a bőre, annak jó opció lehet.
El fogom használni, de újat már biztosan nem veszek belőle.

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2016. május 9.

Korpás, hulló hajamra kerestem valami végleges megoldást, mert már nagyon el voltam keseredve. Ezt kezdtem el használni, hosszabb keresgélés nélkül választottam ezt, a fő szempont az volt, hogy naturális legyen. Jelentem, a termék BEVÁLT. Korábban egy marék hajam kihullott, ha megfésülködtem, most 4-5 hajszál marad a hajkefémben. Félév használat után látványosan dúsabb lett a hajam. A korpa már csak nagyon kis mértékben van jelen.
Kicsit érdekes az illata, de az öblítés után eltűnik, friss illatot és érzést hagy maga után. Nagyon szép selymes és sima lesz tőle a hajam.
Az ára arányaiban nem sok. Nekem is elég 3 hónapig a hosszú hajamra. Becsapós a flakon, de tényleg ilyen sokáig kitart ;)

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz
2016. május 9.

Nagyon fura illata van és szinte egyáltalán nem habzik. De általában a natúr készítményekre jellemzőek ezek a tulajdonságok :)
Nem fogok belőle még egyszer venni. Gyorsan fogy, és nincs különösebb ápoló hatása sem. Alig vártam, hogy elfogyjon. DE én annak a híve vagyok, hogy mindenkinek meg kell találnia a saját maga számára a legmegfelelőbb kozmetikai termékeket. Ezért egy próbált javaslok!!