bakocsenge

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2018. november 22.

Hajtott a kíváncsiság, a hialuron miatt megvettem, leváltva ezzel egy kis időre a már tökéletesen bevált Baleát. És eddig úgy látszik nem lőttem teljesen mellé, nagyon szeretem, és az én arcomat kevésbé szárítja, mint a Balea. Valószínűleg ezután mindkettőt használom majd felváltva. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, egy darab pumpányi elég is az egész arcomra. Az illatán érződik, hogy bizony ebbe van parfüm, de ezt elnézem neki, mert ezen kívül nincs más gond vele, plusz az én érzékeny bőrömet még nem irritálta, nem pirosodott ki tőle, és pattanásaim se lettek. A sminkeltávolító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ez az arctisztító rutinom 2-3. lépése szokott csak lenni.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás
2018. november 22.

Véletlenül vettem, kiárusítva 600 Ft.-ért. És mennyire jól tettem! Zsírosodó hajam van, ugyanakkor annyira roncsolt néhol, hogy majdhogynem rasztásodik, iszonyatosan töredezett. És lám, ez az egyszerű pakolás elérte, hogy puha legyen, illatos és fényes. Nem lett zsírosabb a hajam, mint eddig, pedig ettől féltem. Egy próbát szerintem megér bárkinek, én mindenképp újraveszem, hogyha találok még valahol.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tonik

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tonik
2018. november 14.

Már a sokadik flakont használom, és sokadik lépéseként a tisztító rutinomnak, arra pont megfelel. Néha olyan érzésem van, mintha vízzel mosnám az arcomat, de a szép INCI miatt mindig inkább ezt használom. Nagy-nagy előnye a parfüm- és alkoholmentessége.