banhanna

Regisztráció dátuma: 2018. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Milla Aloe Vera Kézápoló Krém

Milla Aloe Vera Kézápoló Krém
2019. április 3.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik és sokáig puha marad a bőröm utána. Az ekcémát is hamar megszünteti a kezeimen. Mindig a táskámban van egy emiatt, csak egyszer volt olyan, hogy nem és persze a hideg széltől kijött az ekcéma/szárazság a kezeimen...napokig szenvedtem mindenféle kézkrémmel, márkás termékeket használtam, amik egyáltalán nem használtak, sőt.... (szerencsére volt patikában készült kenőcs, ami végül segített). Szóval nálam bejön ez a krém. Télen nyáron, mosogatás, takarítás és hideg víz után, szeles, csípős időben, mindig jól jön! :)

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2019. március 27.

Nagyon szeretem. Lehet nem tűnik elsőre pigmentáltnak, mert az ecseten valóban nem igazán látszik (én ezt tapasztalom), viszont feltéve teljesen jól látható! Van, hogy egész nap utazom és mégis fent marad. Nagyon szép természetes színe van. Nekem a 01-es árnyalat van meg.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2019. március 19.

Kiemeli a pilláim hosszát, viszont a sűrűségüket nem, de ennek ellenére a végeredmény tetszik. Sokat használom, mert hétköznapokra teljesen jó. Tetszik, hogy a keféje kicsike, könnyen használható az alsó pillákra is.
Egyébként nosztalgiából vettem meg, még tinikorom elején anyukámnak volt ilyenje, és mindig elcsentem. :)