banoka

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sally Hansen No Chip Acrylic Top Coat

Sally Hansen No Chip Acrylic Top Coat
2020. január 10.

Ennél a terméknél nyert értelmet a Krémmánia létjogosultsága, az ottani vélemények hasznossága és eredménye. Persze van, ami ízlés dolga, illatok, színek, bőrtípus, habitus stb. Viszont ennél a terméknél vészesen egységes a vélemény. Megvettem, ahelyett, hogy néhány véleményt elolvastam volna. Túlárazott kacat (obszcénabbat nem írhatok). Gyors száradáson kívül semmi, de semmi haszna. Reggelre törik, repedezik és foltokban szedi le az ízlésesnek vélt manikűrt. Bónusz ajándékként mattá teszi az alsó fényes lakkot. A márkának több jó terméke is van, ám ez messze nem tartozik közéjük. Az ára borsos és a minőség gyatra. Nem veszem többet és nem javaslom másnak sem. Mínusz csillag nincs értékelésnél, ezért kap 1 csillagot, hátha a felszaladt harisnyát meggyógyítja.

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus
2018. május 4.

Általában a filces szemtust nem szeretem. Ennek a márkának a superliner mat-matic változatát használtam éveken át. Sehol nem lehet már kapni, sajnos. Így megvettem ezt helyette. De miért? Pár nap után nem fog rendesen (fejjel lefelé tárolom),aztán nem is elég éles a szín. Nagyon hamar lekopik, hat óra után semmi nincs a szememen. Óriási csalódás. A fele ennyibe kerülő Rimmel jobban teljesít. Kár érte, szeretem a márkát.

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2018. április 17.

Vegyes érzelmeim vannak a CC krémmel kapcsolatban. Szerintem nem fed szépen és irtó nehéz vele dolgozni, vagy villámkezűnek kell kora reggel lenni. Nekem nem annyira jött be. Furcsa hatást kelt az arcon, kicsit maszkos érzés. A hibákat elfedi, aztán pár óra után foltos lesz; tehát egész nap nem tart ki. Egy kicsit a tetejébe még szárít is. Nem lesz kedvenc. Nem veszem újra. A Helia D nekem eddig sem jött be, de ez a krém a legkevésbé tetszetős.