barbimariposa

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Superdrug Dead Sea Purifying Clay Mask

Superdrug Dead Sea Purifying Clay Mask
2020. december 14.

Ennyi pénzért szuper ez a maszk. Érzékeny bőröm van,de erre szerencsére nagyon jól reagált.
15 percig hagytam fent, utána lemostam és olyan utána a bőröm, mint a babapopsi. Az államon is pont éktelenkedett egy ronda pattanás, azt is picit megnyugtatta, lejjebb húzta. Viszonylag sok van benne, még 3-4 alkalomra elég. szuper kis termék.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2020. november 27.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a fogkrémet.Rólam tudni kell, hogy nagyon érzékenyek a fogaim és a fogínyem, amelyre van spéci fogkrémek, mint pl Sensodyne, Lacalut szeretek alapból használni.
Közepest adok ennek a variánsnak is, nekem egyébként a fehér, kókuszos változat jobban bejött, mint ez.
A fogkrém egyébként egérszürke, benne apró feketés pöttyökkel, középen apró kék csikkal, ugyanúgy, ahogy a fehér, kókuszos tesója, ha kellően felhabzik, teljesen kékké változik- ahogy a tesójánál is írtam, ha nem a hozzá kapott feketés sörtéjű fogkefét (ami egyébként szuper) használod, sajnos elszínezi a fogkefédet- ez egyeseket zavarhat, mert a fogkeféd elhasznált hatást kelthet.
A fogmosások után ennél is szép fehérnek és tisztának éreztem a fogaimat, azonban, ha csak ezt használtam, akkor az ínyem és a fogaim érzékenyek maradtak, nekem az ilyen problémára való fogkrémek valók.
A két white now detox közül egyébként ehhez nyúltam kevesebbet, mivel nekem ez eléggé mentolos- én az enyhébb, kókuszos ízűt jobban kedvelem- viszont ennél a variánsnál úgy vettem észre, hogy ez jobban fehérít, mint a másik- így ő is 3 csillagot kap tőlem.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2020. november 27.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a fogkrémet,sajnos nem tudom kitűnőnek értékelni, mert nekem nagyon érzékeny a fogínyem, amelyre van spéci fogkrémek, mint pl Sensodyne, Lacalut, amelyeket ennél sokkal jobbnak és hatásosabbnak tartok.
Közepest adok neki, mivel nekem nagyon bejön ez a kókuszos íz,nekem tetszik, hogy nem annyira mentolo- szerintem ez a finomabb ízű, nem a fekete változat.
A fogkrém tejszínű, középen apró kék csikkal, amely, ha kellően felhabzik, teljesen kékké változik- ha nem a hozzá kapott feketés sörtéjű fogkefét használod, sajnos elszínezi a fogkefédet- ez egyeseket zavarhat, mert a fogkefe elhasznált hatást kelthet.
A fogmosások után én kellőképpen fehérnek és tisztának éreztem a fogaimat, azonban, ha csak ezt használtam, akkor az ínyem érzékeny maradt- így sajnos, aki hozzám hasonló problémával küzd, nem tudja ezt egyedül használni hosszú távon.