barbimariposa

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Clove Sensitive Fogkrém
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem, szerintem nagyon szuper kis fogkrém. Halvány rózsaszín és szegfűszeges. Én nagyon szeretek mindent, ami nem annyira mentolos, így nagyon üdítő volt számomra a használata. A férjemnek is nagyon tetszett. Néha fogom csak újravenni, mivel én inkább Sensodyne párti vagyok, de örülök, hogy kipróbálhattam :)

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem és vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Egyrészt, mert csak otthon lehet használni, mivel az ujjunkkal kell beletúrni, másrészt szerintem nagyon átlagos a hidratálása, annak ellenére, hogy bőrre kenve hagy egy nagyon zsíros réteget hagy a használata után, ami sokáig nem szívódik be. Ugyanakkor nagyon szép a termék kinézete. Illata, ennek a rózsaszínnek nem igazán van. Kap 3 csillagot, mert se nem jó, se nem rossz termék.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem. Mivel nekem kombinált bőröm van, oda nem jó, így a dekoltázsomra használom, ahová könnyen beszívódik és tuti nem okoz pattanást. Azt nem teljesen értem, hogy miért van benne illatanyag, ha érzékeny bőrre van- számomra a kettő nem összeegyeztethető.