barnajudit87

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2019. december 11.

Kétségbe esve kerestem valamit, ami azonnali segitség a körmeimnek. A drogériában ajánlották,hogy az egyik ( legolcsóbb és) legjobb.
A körmeim -már ha most lehet annak nevezni- a gél lakk hatására teljesen tönkrementek. Teljesen. Szó szerint undiritó. 😥 Annyira elvékonyodott hogyha beleakadna valamibe,szerintem leszakadna a helyéről. Pár napja kenem,és érezhetően adott egy meglévő massziv tartást. Ár-érték arányban nagyon jó! Este szoktam bekenni. Most heteket várok,hogy visszakapjam az egészséges körmeimet.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2019. december 7.

Nem problémás a bőröm, de télen eléggé kiszárad. Próbáltam ezt a krémet, de nekem nem igazáb jött be. Próbáltam a sensitive vegetalt is, hogy hátha, és az sem. Mind a kettő viszonylag hamar beszivódott, de valahogy mégis ragacsos érzetet hagyott maga után, és a hydra vegetalnak volt egy érdekes illata ami egyáltalán nem tetszett.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2019. július 21.

Próba szerencse alapon vettem meg, mert iszonyatosan hullott a hajam. Ez a sampon mérsékelte. Pl. Hajmosásnál (heti 1x) nem jön markostól a hajam, hajszáritásnál és fésülködésnél is lényegesen kevesebb jön ki. Nagyon tisztít, nem is zsírosodik tőle, hogy milyen lenne balzsam nélkül azt nem tudom, mert minden hajmosásnál használok balzsamot ( csak az Elsev). Összességében ajánlani tudom. Újra fogom venni. Így lekell mondanom a WU2-ről amit hosszú évek óta használtam.