batpandarin

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lady Stella XXL Mélytisztító Bőrradír

Lady Stella XXL Mélytisztító Bőrradír
2017. szeptember 8.

Olyan radírt kerestem, amiben nincs műanyagszemcse, ezért nagyon mérges lettem, amikor itthon megláttam, hogy ebben is van. Persze lehettem volna figyelmesebb, de a csomagolás is kicsit félrevezető.
Egyébként nem rossz, jól átmasszíroztam az arcom vele, sima lett. Viszont az olajosság miatt furcsa érzés volt főleg száj körül és a kezemen, mintha kiázott volna. Az illata sütis, nem tolakodó (még).
Összességében megéri, csak szomorú vagyok, hogy kis műanyagokat eresztek le a lefolyón.

update: arcra nem jó érzés, "kiizadja" magából a bőröm a maradékot. A műanyag pedig egyre jobban bosszant.

Ilcsi Mindennapi Gél (régi)

Ilcsi Mindennapi Gél (régi)
2017. január 23.

Nem tudom, segít-e valamit. Utcára lehetetlen használni, tökéletes oompa loompa-look.. Éjszakára sem kenném fel, fojtogatna. Öregszaga van.

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló
2016. május 24.

Nagyon szeretem! Pikk-pakk rendbe rakja a könnyen kiszáradó bőrömet, jó az illata is. Azt viszont nagyon utálom, amikor kezd kifogyni... Szeretném kivarázsolni belőle az összeset, ezért kiszedem a pumpát olyankor és fejjel lefelé tárolom :D Lehet, ez kicsit gáz, de pazarlásnak tartanám :D