bazinga

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2016. május 17.

Alapvetően nem szeretem az Avon termékeket, mert szerintem borzasztóan túlárazottak. Ezt is egy ismerőstől kaptam (mert neki mégsem tetszett a színe élőben), magamtól nem adtam volna rá ennyi pénzt. Viszont kellemesen csalódtam, nekem elég volt egy réteg a tökéletes fedéshez. A tartóssága átlagon felüli, legalább is nekem, mert általában 3 nap után már lepattognak a körömlakkjaim, de ez kibírta hétfőtől szombatig. Ha valaki szereti az Avont és nem sajnálja a pénzt rá, akkor ajánlani tudom.

RdeL Young Filces Szemhéjtus

RdeL Young Filces Szemhéjtus
2016. február 23.

Én a nem vízálló változatot használom, de alig bírom levakarni (mindenki döntse el maga, hogy ez előny vagy inkább zavaró :D). Szépen tudok vele dolgozni, vékonyabb, vastagabb vonal is megy. Az essence filces tusnál százszor jobb, ennek nem hajlik meg a vége, pedig sokat használom. Erős színe van, tényleg fekete. Meglepően sokáig elég.

Update: Lehet, hogy változtattak rajta valamit, vagy nem tudom, de amit most vettem, az rosszabb minőségű, mint az előző kettő. Alig használtam párszor, és már elhajlott a hegye, nem megy bele festék. :( Visszatértem az essence-re, az pozitív irányba változott.

WU2 Miraculum Korpásodás Elleni Sampon

WU2 Miraculum Korpásodás Elleni Sampon
2015. december 21.

Derékig érő, dús hajam van, kétszer kell megmosnom minden alkalommal. Nem győztem sampont venni, szóval olyan megoldás kellett, ami pénztárcabarát és hasznos is. A korábbi samponjaimmal az volt a baj, hogy egy idő után hozzászokott a hajam és ugyanúgy visszatért a korpásodást. Ezt már évek óta használom, és nem jelentkezett ez a probléma. Ár-érték arányban tökéletes, az 1000 ml-es kiszerelést szoktam venni, 800-1000 ft körül.