bazsalikom

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával
2019. október 28.

Elvileg hidratálja és frissíti az arcbőrt arctisztítás után.Nekem vegyes bőröm van, de ha ezzel áttörlöm a bőrömet, tocsogós zsíros lesz a fejem egy óra múlva. Többféle krémmel, többféle arclemosóval próbálkoztam, hogy hátha együtt nem szeretik egymást, de amint ezt a tonikot kihagytam a rutinból, megszűnt a problémám. Sajnálom, de kuka.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2019. október 28.

Nem használom mindennap, mert a sminket nem biztos, hogy leszedi. Ha éppen nem volt aznap smink rajtam, vagy reggel ezzel mosom meg az arcom, de semmi extra, ha nem lenne a polcomon nem is hiányozna. A hatása nem rossz, puha lesz a bőröm tőle, de nem fogom újra venni.

Himalaya Botanique Növényi Szappan Nimmel és Kurkumával

Himalaya Botanique Növényi Szappan Nimmel és Kurkumával
2019. október 6.

Régóta szappant használtam zuhanyzáshoz, de pár hónapja besokalltam tőlük, mert bár nem száraz a bőröm, de szinte mindegyik szárított. Pixiboxban kaptam a kicsikét, nem vártam átütő sikert, de pozitívan csalódnom kellett. Az illata gyógynövényes, akinek az orra a kellemes illatokhoz van szokva, nem biztos, hogy tetszeni fog, de a habja finom és kellemes, egyáltalán nem szárít, inkább puhít és ápol.Az összetevők egész jók,bátran próbáljátok. A kiszerelés nem túl kezelhető, de én kettévágom, így már megbirkózom vele.