bazsalikom

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Nie Ohne Dich Pflegecreme

Balea Nie Ohne Dich Pflegecreme
2021. január 1.

Annyian írtátok, hogy bevált és szeretitek (ugyan nem ebben az illatban), de gondoltam kipróbálom. Röviden, nekem semmire sem jó. Az illata, állaga jó is lenne, de amint felkenem, kb. semmit nem érzek, nem hidratál egyáltalán, a kezemre sem jó, szóval maradok a Niveánál.

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2020. július 17.

Láttam, hogy nagyon sokan lepontoztátok, ezért jövök felhúzni kicsit. Kedvelem a Pom-pom márkát, többféle virágvizes zselét, szérumot használtam már és meg voltam elégedve velük. Sokféle szemránckrémet kipróbáltam már, de eddig ennél jobbat még nem találtam. Amióta ezt használom sokkal üdébb a szemem és ezáltal az arcom. Kellemes az állaga, körkörös mozdulatokkal finoman bemasszírozva használom. Többen írtátok, hogy csíp, nekem semmi irritációt nem okozott,pedig használom már kb. 2 hónapja. Sokáig elég lesz a 30 ml-es kiszerelés, az ára is ennek megfelelően remek.

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2020. június 8.

Nyárra vettem, mivel ilyenkor kicsit tágabbak lesznek a pórusaim és könnyebben zsírosodik az arcom. Lemosóként nálam nem annyira működik az állaga és a színe miatt, arra van egy másik Neutrogena termékem, viszont a maszkként hozza a várt hatás, hűsít, frissít, tisztít, talán még a pórusok is kisebbek lesznek tőle, pihe-puha bőrt eredményez, engem nem szárít. Hetente 2-szer használom, meg kell mondjam nagyon elégedett vagyok.