bazsalikom

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2020. június 8.

Nyárra vettem, mivel ilyenkor kicsit tágabbak lesznek a pórusaim és könnyebben zsírosodik az arcom. Lemosóként nálam nem annyira működik az állaga és a színe miatt, arra van egy másik Neutrogena termékem, viszont a maszkként hozza a várt hatás, hűsít, frissít, tisztít, talán még a pórusok is kisebbek lesznek tőle, pihe-puha bőrt eredményez, engem nem szárít. Hetente 2-szer használom, meg kell mondjam nagyon elégedett vagyok.

Balea Beauty Therapy Bőrfeszesítő Nappali Arckrém

Balea Beauty Therapy Bőrfeszesítő Nappali Arckrém
2020. június 8.

Nyárra kerestem egy könnyű arckrémet fényvédővel, néztem róla véleményeket a DM oldalon is és egész jókat írtak róla. Gondoltam, hogy kipróbálom,az ára, csomagolása korrekt, nem vártam sokat tőle. Kellemes "habos" állaga van, finom, enyhe illatú, kb. ennyi jót tudok róla írni. Felkenés után nekem nem teljesen szívódik be, réteget képez a bőrömön, sminkelni szuper rá, viszont 1-2 óra úgy tocsog a fejem, mintha belefejeltem volna egy bödön zsírba.. A hatásáról nem tudok nyilatkozni mert csak párszor próbáltam. Most pihentetem kicsit, majd évszakváltáskor ismétlek vagy megpróbálom eladni. :) Sajnálom, de 2 csillagnál többet nem tudok adni.

Terra Naturi Mizellen-Reinigungswasser

Terra Naturi Mizellen-Reinigungswasser
2019. december 19.

A Garnier micellás vizeket használtam sokáig, de sosem voltam velük teljesen megelégedve. Terra Naturi testápolót, tusfürdőt már használtam, így találtam rá erre a termékre. Gondoltam egy próbát megér és hát nem is csalódtam, azóta csak ezt használom. Nem túl sok sminket használok, de tartós szemceruzát és nem vízálló szempillaspirált igen, ezekkel szépen elbánik. Ha a szemembe megy nem csíp, nekem ez volt a fő szempont.Az illata csodás, az ára is vállalható, pláne, ha mondjuk Glamour napokon betárazok belőle. Már többször újravettem és fogom is.