bbernadett

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2017. március 5.

Még mindig nem tudom eldönteni... Egyrészt iszonyat szépek a színek, intenzívek, nem szárít, egy nap alatt legalább 10-en kérdezték meg, hogy milyen rúzs van rajtam. Másrészt igen, nagyon lassan szárad, nem bír 24 órát, lényegében semmit nem bír, talán az ivást igen, evést egyáltalán nem, fura szaga van - bár ez zavar legkevésbé.
Szóval ahhoz képest, hogy mennyire nem tartós, túl drága, viszont nagyon-nagyon szép színe van, és ha csak úgy vagyok, akkor jól bírja.

Etude House Play Therapy Moist Up Sleeping Pack

Etude House Play Therapy Moist Up Sleeping Pack
2017. február 14.

Jó ideje használom. Nem rossz. Nagyon könnyű állaga van, hidratál, de nincs az a "wow" hatás. Zavaró, hogy nagyon sokáig rajta marad a bőrön, kicsit ragacsos, vizes, és nem érzek semmi extra különbséget. Valószínűleg másikkal fogok legközelebb kísérletezni.

Chica Y Chico Tota-S 3.0

Chica Y Chico Tota-S 3.0
2017. február 14.

Szerencsére ritkán van pattanásom, de ha előfordul, nagyon hamar leviszi a gyulladást. Illetve - olvastam valamelyik hozzászólásban - apró kis dudor szerű valamik jönnek elő az állvonalban, mintha érdes lenne a bőröm... ezeket is elég szépen lepucolta, érezni még lehet, de már nem látványos. Sajnálom, hogy ilyen drága, mert nagyon hasznos kis krém, de ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni.