bbetty

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Hajtonik
2018. június 4.

Feltem megvenni, hatha nem valik be nekem, de kar volt eddig varni! Nekem kozepen van a valasztekom es mar rendesen kikopott onnan a haj, viszont ezzel 2-3 het utan mar alig latszik a fejborom.
CSODA!

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal
2018. május 17.

Nagyon szeretem! Tuti ujra vevos, eleg massziv olaj szoval nem egyszeru szetkenni, de mindig higitom kis arganolajjal, olivaolajjal es az aussie hajolajaval. Attol fuggetlenul mindig ebbol rakok a legtobbet es imadom. Biztos, hogy van hatasa a novekedesre ez lathato is, mar tobben mondtak, hogy mennyit nott a hajam mostanaban, bar sok mindent hasznalok, minden termeknek nagyon halas vagyok igy neki is!

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. május 17.

Imadom! Isteni, az illata csodalatos, es amit muvel, hat az nagyon jo. Sok mindent hasznalok a hajamra de ezt biztosan mindig ujra fogom venni mostantol. Heti 1x hasznalom pakolaskent de csak a hajam hosszara, a tovere mindig olajos kevereket, balzsamkent nem hasznalom, arra ugy erzem kar lenne elpazarolni, mert nem szoktam sokaig rajta hagyni a balzsamot. Majd hajszaritas utan szarazon rakenem es minden este es reggel bekenem vele a hajam, este kicsit tobbet. Imadom, a toredezes szinte teljesen megszunt, ugy no mint a gomba es folyamatosan jo az illata a hajamnak. Egyszeruen mindent tud amit elvarok egy hajapolotol.