bbogi07

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Locken 2In1 Haarbutter

Balea Professional Locken 2In1 Haarbutter
2018. március 17.

Hajmosás után egy kisebb mennyiséget eloszlatva a hajamon egész szépen összeszedi a tincseket, láthatóan szebben göndörödik és fényesebb, mint amikor nem teszek rá semmit, azonban egy nap után ezzel is szétesik, beszöszösödik, a fele kisimul, satöbbi, de ezt a inkább írhatjuk a kezelhetetlen loboncom mint a termék számlájára. Amúgy kicsit trükkös, ki kell tapasztalni a mennyiséget, mert nem az a "borsónyit használj" típusú dolog, mindenhova kell, hogy jusson belőle, hogy szép legyen az eredmény, de sikerült már túltolnom és akkor nehéz és "taknyos" érzésű lett a hajam - de nem olyan rossz ez, ha sikerül eltalálni. Mivel legtöbbször egyébként kiegyenesítem a hajam, nem használom túl gyakran, de már ennyi tapasztalattal is elmondhatom, hogy szebb eredményt produkál, mint a Taft göndörítő habja, amivel ezelőtt kísérleteztem. Balzsamként még nem próbáltam, szerintem a göndörség szempontjából haszontalan lesz ha kimosod, nem is értem, miért sütik rá, hogy 2in1, de amúgy egy egészen vállalható kis styling termék azoknak, akiknek a göndör/hullámos hajuk regulázást igényel.