bearsorry

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bvlgari Man Extreme

Bvlgari Man Extreme
2018. december 13.

Komoly, úriemberes illat.
Nem bírom, ha egy férfiból árad a parfüm szag, de ezt el tudom viselni. Páromnak vettem meg, egy drogériában választottam ki. Édeskés, férfias téli illat. Pont ahogy szeretem.

Terra Naturi Kompakt Púder

Terra Naturi Kompakt Púder
2018. december 12.

Fogalmam sincs, hogy esett anno a választásom erre. Azóta viszont 3x is újravettem, bár sajnos azért, mert gyorsan fogy. A BB krémemet fixálom és mattítom vele. Azt vettem észre, hogy néhány alkalommal sötétebbnek tűnik az arcomon, el is üt a színétől, ezért vettem mellé egy másik púdert is. A táskámban viszont ezt tartom napközbeni igazításra.
A borzasztó gyors fogyása miatt, bár nem túl drága termékről van szó -1 csillag.

Update: többször megvásárolt termék, a pozitív tulajdonságait idővel se veszti el, de a negatívot sem: többször sötétebbé vált amint felkerült. Nem vásárolom újra.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. december 12.

Évszakváltásnál mindig erősen korpásodik a fejbőröm, és mivel pont akkor váltottam erre a samponra így nem tudom kifejezetten rá fogni, de nem is tartott sokáig. Frissít, tisztít. Nem hull a hajam, pedig évszakváltásnál ez is jellemző nálam. Az amúgy lassan növő hajam csak úgy hirtelen megindult nőni. Balzsam használata nélkül azonban nehéz kifésülni, összekócolódik. Újra fogom vásárolni.