beatrixkerekes

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MAC Mineralize Moisture Alapozó SPF15

MAC Mineralize Moisture Alapozó SPF15
2018. január 6.

Douglas webshopban vásároltam nc30-as színben és abszolút telitalálat a termék. Korabban is volt de az sokkal sötétebb volt igy ez most tökéletesen illeszkedik a bőrömhoz.
Rögtön szep borkepet varazsol, mintha 12 orat aludtam volna. A nap végére sem fenylett át, pedig nekem kombinált a bőröm.
Ajanlani tudom.

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2017. január 5.

Sokaig gondolkoztam rajta, de egy nagyon jo beruhazas volt. Teljes mertekben felveszi.a versenyt a felso kategorias alapozokkal mint EL Doublewear, vagy Lancome ultra teint idole. Sot ez annyiban jobb h nem ul bele nap vegen a szem koruli rancokba.
Gyonyoru borkepet varazsol noha az elejen tenyleg kicsit szilikonos. De par perc mulva jon a puderes csoda.
Nem maszkszeru, szep szinek.
Ot csillag.

NARS Semi-Matte Lipstick

NARS Semi-Matte Lipstick
2016. november 16.

tino.hu keresztul rendeltem jungle red arnyalatban es abszolut 5 csillagot erdemel. Egy retegben is gyonyoru fedest es nagyon kellemes kremes texturat biztosit, de ugyanakkor extra tartos. Abszolut megelozi a mac matt ruzsokat amely sajnos az en ajkaimat nagyon szaritotta. Sajnos itthon sztem csak a fenti webaruhazban beszerezheto korlatozott szinvalasztekban.