beautyworld

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2015. július 28.

Nagyon szeretem! Nekem egy nude árnyalat van meg ami teljesen passzol a számhoz, gyönyörűen fénylik így olyan mintha csak szajfény lenne rajtam de mégsem ragad. A szajfényeket nem szeretem ezért ha egy visszafogott rúzsra vágyom mindig ezt használom! Nagyon krémes, és rendkívül kényelmes viselni!

Aden BB Cream

Aden BB Cream
2015. július 28.

Mivel nagyon sokan dicsérték, szinte csak jó véleményt hallottam/olvastam róla ezért én is beszereztem. Sajnos csalódtam mert valóban szépen fed viszont borzasztóan zsírososodik tőle a bőröm és kB 10 percenként kellett púdereznem az arcom mert állandóan fénylett. Lehet ott rontottam el hogy elég nagy melegben használtam bár még egyik alapozómnál sem tapasztaltam ilyet akármilyen meleg volt. Megpróbálom majd ősszel mert lehet csak a melegben reagált így, de egyenlőre nem nyerte el a tetszésem.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2015. július 28.

Nekem a fehér van meg és nagyon tetszik! Ez az első highlighterem szóval viszonyítani nem tudok de elnyerte a tetszésem! Por állagút is ki fogok próbálni mert azt mondják az jobb, bár nekem ezzel a krémes állaggal sincs bajom csak az az egy hogy ha kézzel viszem fel úgy nem valami szép, és a fele fennt marad a kezemen, de ecsettel csoda szépeés tartós!