bernatd

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál
2019. október 11.

A legjobb barátnőm tanácsára vettem meg, és nem csalódtam! Nekem szépen dúsít, a hosszitó hatása is látványos. Két rétegben használom (egy rétegben is szép pillanat csinál). Egy picit osszetapadnak a pillak, de egy kefével egyszerűen szét lehet választani őket, az eredmény pedig elkepesztő. Az egyetlen negatívum az, hogy a kefe miatt a szemhejamra is jut mindig festék, de ezért nem vonok le pontot, könnyen lemoshato és az összképen nem változtat. Micellas vízzel könnyen eltavolithato.

Update: Ujravettem és azóta is imádom lenyugozoen szépen választja el a pillakat és nagyin szép hosszú fekete szempillák át csinál.

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2019. szeptember 21.

Kellemes az íze, tetszik ez a szürke szín is, nem szarit, viszont nem vettem észre fehérítő hatást. Kicsit csalódás, mert fekete szén miatt ezt vártam volna. Ilyen árban jó kis fogkrem, de átlagos.

Isana Fresh Sense Deo Roll-On

Isana Fresh Sense Deo Roll-On
2019. szeptember 21.

Nagyon örültem, hogy megtalaltam ezt a dezodort, mert alkohol és alumínium mentes, valamint nem teszteltek állatokon. Én fujos dezodor alá használom. Az illata nagyon kellemes, kicsit nehezen szárad, de szerintem jó kis termék. Magában meg nem próbáltam, így viszont jól teljesít. Az ára pedig egy álom volt.