bettiii

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2020. július 12.

Kis csodaszer, rengetegféleképp használható. Tusfürdőbe 2-3 csepp enyhíti a bőrviszketést, szúnyogcsípésre tökéletes. Samponban 1-2 csepp mérsékli a zsíros korpásodást, tovább kitolható a hajmosás. Pattanások ellen is kiváló, két nap alatt leszárítja őket. Takarításhoz is használom, jól fertőtlenít. Víz, ecet keverékével 20 csepp szórófejes flakonba vegyítve kitűnő rovarriasztó. Csak ajánlani tudom! Mérsékelten kell vele bánni, mert erős a szaga, de engem nem kifejezetten zavar.

Green Pharmacy Sampon Száraz Hajra Argán Olaj és Gránátalma Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Száraz Hajra Argán Olaj és Gránátalma Kivonattal
2019. december 9.

Vegyes véleménnyel vagyok róla. Elsőre nagyon jól bevált, szépen tisztít, kellemes illatú, nem irritálja a fejbőrt. A hajhullás csökkent tőle, korpásodás nem. Viszont a flakon elhasználása után vállalhatatlanul lelapuló és szálas lett a hajam, ami sajnos a sampon miatt van, mert más samponoktól nem lesz ilyen. Egynek elmegy, de hosszú távon nem vàlt be.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. november 15.

Poet árnyalatban van meg, ami egy könnyen eldolgozható, barackos, mindennapokra alkalmas szín. A tartróssága fantasztikus. Nekem 4-5 órát simán kibír, az ivás meg se kottyan neki, evés közben azért le szokott jönni. Viszont nem tudok 5 csillagot adni, mert bár gyönyörűek a színek, de az átlagnál sokkal jobban szárít, bizonyos árnyalatainak pedig kifejezetten kényes a felvitele.