Best of Beauty 2019

bettiii

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. július 6.

A NYX pomádéit használtam eddig, de hirtelen kellett valami és láttam, hogy ecset is van hozzá, így erre esett a választásom. Annyira szuper, hogy nem is fogok mást használni. :) Az állaga krémes, könnyű felvinni, az ecset illeszkedik a szemöldökömhöz. Ahhoz, hogy természetes legyen egy csíkban viszem fel, utána a fésűjével eldolgozom, így nagyon szép lesz a végeredmény. Tartóssága szuper, egész napot kibír és csak sminklemosóval jön.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. július 4.

Vegyes véleménnyel vagyok róla. Szépen mattít és egységesít, a 107-es árnyalat számomra tökéletesen passzol. Még nem találtam alapozót, ami ennyire illett volna a bőrömhöz. Viszont a fedése elég gyenge sajnos, emiatt le kell vonnom egy csillagot. Tartóssága viszont nem rossz, nap végéig a helyén marad.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2019. július 4.

Talán egyik legjobb spirál, amit valaha használtam. Hétköznapra egy rétegben szoktam felkenni, szépen szétválaszt, nem ragad, nem csomósodik. 8 óra munka után is a helyén marad. Dúsítást nem tapasztaltam túlzott mértékbe, de nem is baj, a természetes hatású pillát jobban szeretem.